Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
-Parajsajone-ForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimihistorite qesharake dhe te cuditeshme Chat10

 

 historite qesharake dhe te cuditeshme

Shko poshtë 
+3
Albanian
ELTONI
Chrono_Crusade
7 posters
AutoriMesazh
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 17:06

tregoni ndonje histori qesharake apot e cuditeshme te jetes tuaj ( kujdessssssssss tongue ndalohen historite e komshijeve ) Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
׺°”˜ INFO ”°º×
׺°”˜ INFO ”°º×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 17:14

na ishte i here njoni me nje shok ene kishin pi ate nate ene tu ik per shpi shkuan te shkolla me bo pipin edhe thane a rrijme shtrihemi pak nja 5 min sa te na dali pak pija po i tha ky ..nejse ska rendesi.. ene ti ken fut i gjume deri ne te gdhire What a Face po mire qe skishte ardhe shkolla mjes me i pa se affraid beqar gjithe jeten..kshu qe mos rrini asihere per 5 min kur jeni tape lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://parajsajone.com
Albanian

Albanian


Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 17:32

nje djale dhe nje vajze po ecnin me nje moto me 100km/h ne nje autostrad.

Vajza:ule shpejtesin se kam frig.
Djali:kjo eshte shum bukur shtrengohu tek un.
Vajza:jo, jo nuk esht, te lutem ,ule shpejtesin.
Djali: mir me thuaj qe me do.
Vajza: te dua, po te lutem ule shpejtesin se kam frig.
Djali: tani me perqafo fort dhe me thuaj prap qe me do.
Vajza: (e perqafon) te dua
Djali:mund te ma heqesh kasken te lutem? po me besdis shum edhe veje ti te lutem...
TE DUA!!!

Diten tjeter del ne gazete: nje moto perplaset me nje ndertese per mungese frenash.
vetem nje person mbijetoj nga ata te dy. e verteta esht se ne mes te rruges, djali e kuptoi se frenat nuk i punonin, por nuk donte qe vajza ta dinte.
I tha qe ti thonte qe e donte edhe qe ta perqafonte per here te fundit, dhe i tha qe ta vente ajo kasken qe ajo te jetonte, edhe pse...e dinte qe do humbiste jeten e vet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ELTONI
׺°”˜ INFO ”°º×
׺°”˜ INFO ”°º×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 17:36

BLERO hahahahaah gjynof mi se e paske keput qenin ne mes kemben gjithe muskuj ti hahahhaha Shocked Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://parajsajone.com
ELTONI
׺°”˜ INFO ”°º×
׺°”˜ INFO ”°º×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 17:37

ALBANIA e forte dhe ajo lale me ate gocen hahahah sa kam qesh Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://parajsajone.com
Albanian

Albanian


Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 17:45

Jo keq lal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 18:30

albania Shocked


Edituar për herë të fundit nga Artisa në Fri Jan 20 2017, 23:40, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 19:52

Albanian shkruajti:
nje djale dhe nje vajze po ecnin me nje moto me 100km/h ne nje autostrad.

Vajza:ule shpejtesin se kam frig.
Djali:kjo eshte shum bukur shtrengohu tek un.
Vajza:jo, jo nuk esht, te lutem ,ule shpejtesin.
Djali: mir me thuaj qe me do.
Vajza: te dua, po te lutem ule shpejtesin se kam frig.
Djali: tani me perqafo fort dhe me thuaj prap qe me do.
Vajza: (e perqafon) te dua
Djali:mund te ma heqesh kasken te lutem? po me besdis shum edhe veje ti te lutem...
TE DUA!!!

Diten tjeter del ne gazete: nje moto perplaset me nje ndertese per mungese frenash.
vetem nje person mbijetoj nga ata te dy. e verteta esht se ne mes te rruges, djali e kuptoi se frenat nuk i punonin, por nuk donte qe vajza ta dinte.
I tha qe ti thonte qe e donte edhe qe ta perqafonte per here te fundit, dhe i tha qe ta vente ajo kasken qe ajo te jetonte, edhe pse...e dinte qe do humbiste jeten e vet.



LALE CA BON MER SE NA BONE ME QAJT TE RAFT PPIKA TY JAREBI
SHUM E BUKUR SI HISTORI LAL

KOMPLIMENTE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 19:56

Eltoni shkruajti:
ALBANIA e forte dhe ajo lale me ate gocen hahahah sa kam qesh Very Happy Very Happy

ORE TI POC I LEXO HISTORIT TI APO JO??APO JA FUT TE QESHMESH KOT??
SI MER KE QESH TI ME ATE HISTORI O POCCCCCCCCCCC
AJO TE FUT NE DHE MER ESHTE SHUM E DHIMBSUR PFFFFFFFFFFFFFF
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor




historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 20:49

hahahaha po pra ai ka kujtuar se i ka then aho goca ketij qe mire mire te dua po hiqe kasken gjasme per vete

dhe jo qe ai cuni i tha asaj qe ma hiq kasken dhe mbaje per vete

komplimente albanian

Imagjinata

Njeri nga shefat e mi është shumë llafazan, s´le gjë pa treguar, poshte e përpjetë, prandaj te ai duhet te keshe shumë kujdes se çfarë thua.

Ne atë kohe bëja patenten. Meqë kisha gjetur një mësues shumë te mirë ne një qytet tjetër, me duhej t´i hipja trenit një ose dy here ne jave për te bërë orët e praktikes ne timon.
Këtu ne pune, përveç shoqes sime te ngushtë nuk e dinte asnjëri.
Firma prej te cilës jam punesuar e ka zyren pikërisht ne atë qytet ku shkoja unë, pra n qytetin B.

Një ditë, na vjen shefi për vizite këtu ne pune, pasi s´punon çdo ditë me ne.Llafe muhabet, kaloi ora, mua me duhej te kapja trenin, kur me thotë ai se tani do të niset për ne qytetin B, me makinen e tij, natyrisht. !Epo mirë, po me more ti me vete, po vij sot me ty " i thashë. Aq donte ai, u be me krahe se është edhe beqo;-)).
Qe ne atë moment mua po me vlonte koka se c´ti thoja për arsyen se ku po shkoja, pasi e vërteta s´kish për te dalë nga goja ime, se kisha frikë se me ecte ters patenta pastaj...Jam pak supersticjoze për këto gjëra unë...
Asgje për te qenë s´po më vinte ne mendje...

Kur nga fundi i rrugës, me pyet ai: "S´është puna ime, unë e di, po pse po shkon ne qytetin B.?"
Unë-S´ta them dot.
Shefi- Pse kështu? Për koken time, do ta mbaj sekret.
Unë- Të besoj, po ashtu është puna.
Shefi- Po të me besoje do ma thoje.
Unë- Ndoshta do të pendohem po ta thashë.
Shefi- Kurrë. Jam njeri serjoz unë, s´e nxjerr fjalën kollaj nga goja.
Unë-E kam te vështirë.
Shefi- Po thuaje te shkreten se me plase.Kaq gjë e keqe është?
Unë-Jo. Po është sekret.
Shefi- E, posi pra, sekret. Sekret është p.sh.. sekreti shtetëror.
Unë- E dija, ti je person i zgjuar.
Shefi (me veshe te rritur tashmë prej komplimentit qe i bëra): Me te vërtetë?
Unë- Po pra, se ma bërë barkun vrima vrima me këto pyetjet e tua(shprehje frazeollogjike gjermane kjo).Po shkoj te perkthej për Ministrine e puneve te Jashtme!!
Ai- Mos!
Unë-Posi,posi!!!
Ai-E ca perkthen?
Unë- Tekste politike si verifikim ne luftën kunderterrorizmit.
Ai, tashmë i zbehur dhe duke me pare gjithë çudi, se demek m´u rrit konsiderata ne sytë e tij(Emira007):
Wow!!!!!!!!!!!!!!!

Unë: pohoj lehtë me një te tundur kokë dhe i hedh një vështrim domethenes e i them: Sa për punën e taksave, mos u mundo te me spiunosh te zyra e financave, se i marr ne dorë paret, 70 Euro ora, nuk ekziston askund një dokument për këto pare. Dhe mos e hap llafin se nuk i dihet...

Ne atë çast më vinte te gerthisja me te madhe nga qejfi!!! Ndonjehere duhet te genjejme. Me atë gënjeshtër unë s´i prisha pune atij, po ndoshta te gjithë koleget e punës me mbajnë për agjente te jashtme tanime...ne mënyrë sekrete, kuptohet...

Kjo ishte një histori e imja dhe shpresoj t´ju këtë pëlqyer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ELTONI
׺°”˜ INFO ”°º×
׺°”˜ INFO ”°º×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 20:58

AMI NA KA PELQY PO PATENTEN SI PERFUNDIM FILMI A E MORE TE PAKTEN cyclops Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://parajsajone.com
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 21:07

[quote="ammi"]hahahaha po pra ai ka kujtuar se i ka then aho goca ketij qe mire mire te dua po hiqe kasken gjasme per vete

dhe jo qe ai cuni i tha asaj qe ma hiq kasken dhe mbaje per vete

komplimente albanian

Imagjinata

Njeri nga shefat e mi është shumë llafazan, s´le gjë pa treguar, poshte e përpjetë, prandaj te ai duhet te keshe shumë kujdes se çfarë thua.

Ne atë kohe bëja patenten. Meqë kisha gjetur një mësues shumë te mirë ne një qytet tjetër, me duhej t´i hipja trenit një ose dy here ne jave për te bërë orët e praktikes ne timon.
Këtu ne pune, përveç shoqes sime te ngushtë nuk e dinte asnjëri.
Firma prej te cilës jam punesuar e ka zyren pikërisht ne atë qytet ku shkoja unë, pra n qytetin B.

Një ditë, na vjen shefi për vizite këtu ne pune, pasi s´punon çdo ditë me ne.Llafe muhabet, kaloi ora, mua me duhej te kapja trenin, kur me thotë ai se tani do të niset për ne qytetin B, me makinen e tij, natyrisht. !Epo mirë, po me more ti me vete, po vij sot me ty " i thashë. Aq donte ai, u be me krahe se është edhe beqo;-)).
Qe ne atë moment mua po me vlonte koka se c´ti thoja për arsyen se ku po shkoja, pasi e vërteta s´kish për te dalë nga goja ime, se kisha frikë se me ecte ters patenta pastaj...Jam pak supersticjoze për këto gjëra unë...
Asgje për te qenë s´po më vinte ne mendje...

Kur nga fundi i rrugës, me pyet ai: "S´është puna ime, unë e di, po pse po shkon ne qytetin B.?"
Unë-S´ta them dot.
Shefi- Pse kështu? Për koken time, do ta mbaj sekret.
Unë- Të besoj, po ashtu është puna.
Shefi- Po të me besoje do ma thoje.
Unë- Ndoshta do të pendohem po ta thashë.
Shefi- Kurrë. Jam njeri serjoz unë, s´e nxjerr fjalën kollaj nga goja.
Unë-E kam te vështirë.
Shefi- Po thuaje te shkreten se me plase.Kaq gjë e keqe është?
Unë-Jo. Po është sekret.
Shefi- E, posi pra, sekret. Sekret është p.sh.. sekreti shtetëror.
Unë- E dija, ti je person i zgjuar.
Shefi (me veshe te rritur tashmë prej komplimentit qe i bëra): Me te vërtetë?
Unë- Po pra, se ma bërë barkun vrima vrima me këto pyetjet e tua(shprehje frazeollogjike gjermane kjo).Po shkoj te perkthej për Ministrine e puneve te Jashtme!!
Ai- Mos!
Unë-Posi,posi!!!
Ai-E ca perkthen?
Unë- Tekste politike si verifikim ne luftën kunderterrorizmit.
Ai, tashmë i zbehur dhe duke me pare gjithë çudi, se demek m´u rrit konsiderata ne sytë e tij(Emira007):
Wow!!!!!!!!!!!!!!!

Unë: pohoj lehtë me një te tundur kokë dhe i hedh një vështrim domethenes e i them: Sa për punën e taksave, mos u mundo te me spiunosh te zyra e financave, se i marr ne dorë paret, 70 Euro ora, nuk ekziston askund një dokument për këto pare. Dhe mos e hap llafin se nuk i dihet...

Ne atë çast më vinte te gerthisja me te madhe nga qejfi!!! Ndonjehere duhet te genjejme. Me atë gënjeshtër unë s´i prisha pune atij, po ndoshta te gjithë koleget e punës me mbajnë për agjente te jashtme tanime...ne mënyrë sekrete, kuptohet...

Kjo ishte një histori e imja dhe shpresoj t´ju këtë pëlqyer.[/quo

EJ TY TE DALSHIN MEND ME GJITH KTE HISTORI,HAJDE TE KESH BESIM TY PFFFFFFFFFFF
AMAN
SI TKA GATUAR ZOTI FIKS PER KTO GJERA SHUM MASHTRUSE JE LAL HAHAHHA PUCIIIIIIIIIIIIII
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor




historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 21:25

hahhahaahahah po pra e mora se gjasme e rrejta ate dhe ai nuk e kuptoi qe una jam duke ikur atje per patenten
Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor




historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 13 2008, 21:26

hahhhha daddys po lale jom mashtuse se e kom edhe hunen si pinoku lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockMon Jul 14 2008, 14:40

ammi shkruajti:
hahhhha daddys po lale jom mashtuse se e kom edhe hunen si pinoku lol! lol! lol! lol!
[b]tani edhe me u tregu deri sa te vdesesh e sinqerte ste ulet denimi i hundes gjithmon ne rritje do te shkoj hhhahahahhahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor




historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockMon Jul 14 2008, 14:44

hahhahhaah huna le te rritet se un nuk e kom nermen me pushu nga mashtrimet

p.s. dr mang esht ne dispozicon ne dhjetor kam termin e par pastaj kur te me rritet prap do lej termin tjter lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockTue Jul 15 2008, 18:24

ammi shkruajti:
hahhahhaah huna le te rritet se un nuk e kom nermen me pushu nga mashtrimet

p.s. dr mang esht ne dispozicon ne dhjetor kam termin e par pastaj kur te me rritet prap do lej termin tjter lol!

HAHAAHHA EPO MIRE LAL ME NGEL QEFI PO I LE MASHTRIMET HAHAH TA ZGJASIN JETEN TA DISH QE CAN NE JET PO QE PAK MMASHTRUSE APO MASHTRUS,MUA ME VJEN INAT SI SJAM PAK VET HAHAHAHHA SA MIRE DO ISHTE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor




historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockTue Jul 15 2008, 18:57

hahhhaha lal jam e gatshme kur te duash te behem mesuesja jote

p.s. kundrejt nje shperblimi
dua 5876945876 puthje ne sec Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ELTONI
׺°”˜ INFO ”°º×
׺°”˜ INFO ”°º×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockTue Jul 15 2008, 21:13

KJO HISTORIA FUNIT MKA PELQY ME SHUME Embarassed Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://parajsajone.com
Musafir
Vizitor




historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockTue Jul 15 2008, 21:16

hahahhaahah tono

mos vdeksh jarebi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ELTONI
׺°”˜ INFO ”°º×
׺°”˜ INFO ”°º×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockTue Jul 15 2008, 21:22

ishalla jo mo se kush ka leke me hudh per qoke affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://parajsajone.com
Musafir
Vizitor




historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockTue Jul 15 2008, 21:25

nuk te thash vdeksh o pjanec Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

te thash MOSSSSSSSSSSSSSSSSS vdeksh lol! lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ELTONI
׺°”˜ INFO ”°º×
׺°”˜ INFO ”°º×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockTue Jul 15 2008, 21:26

NE KUPTOJME TE KUNDERTEN E FJALES What a Face What a Face pig
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://parajsajone.com
Musafir
Vizitor




historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockTue Jul 15 2008, 21:29

jooooooooooooooooooooooo

nuk ben mire me nigjo mu se te del keq se si mabas teje kur te thot tjtera qe baby dua te te puth ti kupton te kunderten lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ELTONI
׺°”˜ INFO ”°º×
׺°”˜ INFO ”°º×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockTue Jul 15 2008, 21:31

FJALORI SHQIPERISE KA SHUME KUPTIME Suspect
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://parajsajone.com
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockWed Jul 16 2008, 00:55

ammi shkruajti:
hahhhaha lal jam e gatshme kur te duash te behem mesuesja jote

p.s. kundrejt nje shperblimi
dua 5876945876 puthje ne sec Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

aman ca te dush ti te jap vetem me bej disa seanca mesimi per mashtrim se plasa mi jam shum i drejt edhe ne fillim te cdo gjeje humbas po ne fund e di qe fitoj hahahah puccccccccccccccccc pucccccccccccccccccc pucccccccccccccccccccccccccccccccccc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor




historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockWed Jul 16 2008, 12:43

hahhahhaa e di edi qe je shum i drejt prandaj ta ofrova dhe kursin kundrejt atij shperblimi

po e di scratch scratch scratch me mendoja ce do kur e di qe ne fund ti fiton scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockThu Jul 17 2008, 17:03

te pakten ti moj ammi e paske marre mua sma dhane  Embarassed  se me kish rene nje pyetje icik budallaqe  Very Happy   dhe pyetja ishte kjo   si i le ti xhamat ne makine hapur apo mbyllur kur ecen  mos thash me vete , une i le dhe hapr dhe mbyll xhamat si te dua   po si thashe kete atij xhahxit i thashe llaf tjeter  Very Happy   ska problem i thashe se e marr makinen kabriole pa xhama fare  Very Happy  me ngeli xhaxhi sma dha patenten  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad


Edituar për herë të fundit nga Artisa në Fri Jan 20 2017, 23:48, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
Vizitor




historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockThu Jul 17 2008, 19:24

hahhahahaahhaha sis
hahahahahahhahah


p.s. ajo nuk ishte e imja ndodhia po ishte imagjinata
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AHMET

AHMET


Numri i postimeve : 2
Age : 33
Location : shijak
Registration date : 15/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockThu Jul 17 2008, 20:04

NA ISHTE NJE XHAJE NE SHIJAK DHE PO ECTE PERQARK SHIJAKUT DHE MRAPA KISHTE NJE GOCE SIMPATIKE DHE XHAJA CDO 5 MINUTA KRUNTE KAPTINEN DHE KESAJ GOCES E SHTYU KRUEZITETI DHE E PYET O XHAJE PSE KUR KRUN KAPTINEN NUK E HEQ KAPELEN I THOT XHAJA KESHTU E KAM STILIN I THOT XHAJA PO MIR MI GOCA TA BOJ DHE XHAJA NJE PYETJE PO ME XHAJE BOJE PO TI KUR KRUN BYTHEN I HEQ BREKET bounce Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor




historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockThu Jul 17 2008, 20:25

hahhahahahaha ahmeto


p.s. jo doza brutaliteti brenda
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AHMET

AHMET


Numri i postimeve : 2
Age : 33
Location : shijak
Registration date : 15/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockThu Jul 17 2008, 23:35

PO PSE MI NUK TE PELQEN TY
rabbit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor




historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockFri Jul 18 2008, 01:49

jo ahment nuk me plq


sot u nisa per palester nderrohem te dhoma e zhveshjes zbres posht hap deren e salles kur shof 958793754 fytyra te reja

ou thash ca ka bo vaki shikoj rreth e rrotull per pacalin instrukorin nuk ishte i them ketij instrukoti cfar ka ndodhur agje me tha me se mund tju ndihmoj i thash ku esht pascal esht te premten me tha Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ssa turp me erdhi e kisha ngaterruar diten e javes pupupuppuuu te gjith filluan te qeshnin dhe un u ndjeva ne siklet Sad

p.s. mi ka mor ment njoni mer amon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockFri Jul 18 2008, 15:15

ammi mbaj kalendar me vete se si dihet  


Edituar për herë të fundit nga Artisa në Fri Jan 20 2017, 23:49, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
Vizitor




historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockFri Jul 18 2008, 15:16

hahhah po pra po flm pe keshillen sis Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockFri Jul 18 2008, 15:19

ti qenke si shoqja ime mi goc Very Happy ajo ngatarron rruget as ke lagja vet nuk orjentohet dot i kam ble harte po as ajo si ben pune se sdi vendin ku eshte qe te shofi harten e te orjentohet ahhahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
׺°”˜ INFO ”°º×
׺°”˜ INFO ”°º×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 20 2008, 10:09

na ishte i here baba kishte makineri qe perpunonte mishin e derrit,,ene shkon cuni e pyet baben o ba thote po me fut mishin e derrit ne makineri a del mo derr.po mer i thote babi se dhe une kur te kam bo ty kom fut mish ne ke dale ti...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Jul 20 2008, 12:25

Eltoni shkruajti:
na ishte i here baba kishte makineri qe perpunonte mishin e derrit,,ene shkon cuni e pyet baben o ba thote po me fut mishin e derrit ne makineri a del mo derr.po mer i thote babi se dhe une kur te kam bo ty kom fut mish ne ke dale ti...

ca ish kjo ri Embarassed Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
׺°”˜ INFO ”°º×
׺°”˜ INFO ”°º×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockTue Aug 05 2008, 09:38

blero histori e vertete geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockWed Aug 06 2008, 10:10

Eltoni shkruajti:
blero histori e vertete geek

po jo kaq drejt ri kacurels bjeri icik nga kina Embarassed Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockTue Aug 26 2008, 12:40

AMON SE KAM VDEK TU QESH I DIT, ME MER PLAKA NE TEL HAJDE PAK TE SHPIA,E MIRE SHKOVA HE I THAHS CA KE,QAFSH MAMIN THA SHKO MER PAK ATE CUNIN QE RREGULLO LAVATRICE,PSE I THAHS CA KA?JU KAN PRISH LAVATRICES AMBASADORET THA HAHAHHAHA UN TAHHS CA EHSTE KJO!!!O PLAKE THASH CA JAN ATO RI AJO PO QESHTE SE E KAPI QE SI THUHET ASHTU EDHE PO U MUNDONTE ME E THEN ME MIRE PO KUR E KUPOTOVA UN QE E KISHTE PER AMORTIZATORET VDIQA TU QESH,CA JAM ATO O PLAKE AMON I THOJA SE DOJA ME E NGACMU ,ATO PRA THA AMORTIZATORET HAHAHAHA E KAM GRUP PLAKEN TE VDES TU QESH,PER KOKEN TIME ATE DIT MKAN DHIMT BRINJET NGA E QESHURA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me


Numri i postimeve : 405
Age : 40
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockWed Aug 27 2008, 22:10

tashi mami i daddyt ska èpune tjeter do behet shoqe me ty Very Happy , daddy me bene nusen e mamit tat mer Laughing Laughing Laughing te bi me kollaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://qiell-lirie.forum0.net
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockWed Aug 27 2008, 23:37

vampirja shkruajti:
ej zot xhike taksirat e ke na bo shoqe me mamin tate ri dreq Very Happy


PO RI XHIKE PATJETER,E KE PAK LARG PO HAJD MO I HER TE VI AJO E I HER TI KTU HHAHAHAHA KSHU PERFITOJ DHE UN Very Happy Very Happy Very Happy PYTE TONIN PER MAMIN TIM SI ESHTE AJO ,PUPUPU E KAM LLAHTAR FARE Razz Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSat Aug 30 2008, 13:00



te them dhe une nje histori si thoni Very Happy

ne darke kur po ikja ne shtepi pasi mbarova punen, mu aty ke busti i azemit ku eshte ai dyqani i EHW Very Happy po ato shyqyr zotit i lajne mire xhamat dhe slene ndonje pike apo ndonje njolle per tu dalluar Very Happy vjen njeri dhe deshi me ble dicka aty vetem kur tja ka kput ne turi xhamit per pak sa se thyevi, po sa ka kercitur   ckishte njerez rruges kane qeshur ca te them edhe vete ai i gjori u shkri se qeshuri Very Happy doli njera nga ato qe shiste, kur i tha ky po ju moj se mos lini ndonje njolle te dallojme eshte xham apo hapsire Very Happy
lol!  lol!


Edituar për herë të fundit nga Artisa në Fri Jan 20 2017, 23:54, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSat Aug 30 2008, 13:05

para ca kohesh kur isha ne shkolle ne dimer me nje fjale qe me mjes duke ecur une me nje shoqen time . gjumi sme kishte dale mire icik jam dhe me xhama une dhe ecja si e pire rruges. aty ke pallati i sportit ku eshte ai supermarketi extramarket  me ka shkitur kemba dhe kam rene pelltuf aman kam rene ne nje pozicjon sikur po kerkoja lek  Very Happy  dy kembet kryq dhe me duar siper lart hapur anash  cheers  kjo shoqja ime sme kishte pare dhe ecte dhe fliste Very Happy vetem kur kthen koken kjo me shef mua ashtu :d nxjerr nga xhepi nje 50 leksh dhe ma hudh ke dora u vrave tha. une kisha ngel e habitur spo me besohej qe kisha rene pertok dhe vetem poe  shifja  Shocked   kam qesh me lot dhe vete edhe pse me vinte inat.


Edituar për herë të fundit nga Artisa në Fri Jan 20 2017, 23:56, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSat Aug 30 2008, 14:23

it's me shkruajti:
tashi mami i daddyt ska èpune tjeter do behet shoqe me ty Very Happy , daddy me bene nusen e mamit tat mer Laughing Laughing Laughing te bi me kollaj

HAHHAHA PO RI RRUSHO PATJETER ME MIRE I BJE KSHU EDHE ME SHKURT HAHAHAHAAH OOOOOOO YLL BOTEEE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baubau
BOSS
BOSS
baubau


Numri i postimeve : 362
Age : 33
Registration date : 04/03/2009

historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clockSun Mar 15 2009, 11:32

bravo shum te bukura:D:D:D:DD:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





historite qesharake dhe te cuditeshme Empty
MesazhTitulli: Re: historite qesharake dhe te cuditeshme   historite qesharake dhe te cuditeshme Icon_clock

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
historite qesharake dhe te cuditeshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» FOTO QESHARAKE
» POEZI QESHARAKE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: chit-chat-
Kërce tek: