-Parajsajone-ForumGalleryKrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiLatest topics and discussions - Chat10

Latest discussions

   Temat  Search in  Prgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  vargje te lira


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dashuri104Chrono_Crusade5608Sat Oct 29 2016, 23:48
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pershendetje per ...


Muzika6it's me6125Fri Feb 08 2013, 00:08
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  kush eshte ajo qe e ben nje veper artistike te persosur


Arti Figurativ3ermir899Fri Feb 08 2013, 00:04
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  KAM..MALL...PER


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Koha e lire dhe shoqeria68KLEA1621Thu Feb 07 2013, 00:43
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  CFAR KENGE PO DEGJONI NE KETO MOMENTE


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Muzika80KLEA1341Thu Feb 07 2013, 00:21
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Foto embelsirash


Guzhina ne Shtepine tuaj8aristogata4075Fri Mar 18 2011, 15:31
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Prshhhhh Nga Struga :P


Prezantimet0Struga-Girl789Sun Feb 13 2011, 16:53
Struga-Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  pyetje pergjigje?


chit-chat32RINA1354Tue Sep 21 2010, 16:31
anxhela Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  GENJESHTA TE BUKURA APO TE VERTETA TE HIDHURA?


Koha e lire dhe shoqeria1it's me886Thu Jun 24 2010, 18:37
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ado kishit deshire me bo sex me nje njeri pa e njohur mire


Dashuri & Pasion12ELTONI1290Thu Jun 24 2010, 18:34
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  KA PAK VEND PER MUA APO TE RI NE KEMBE


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Thashetheme62RINA1385Thu Jun 24 2010, 18:21
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  TE BEJM PAK THASHETHEME


Thashetheme38RINA714Thu Jun 24 2010, 18:20
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  UFFFFFFFFFFFFFFFFF


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Thashetheme176RINA2660Thu Jun 24 2010, 18:19
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  KU DO TE DONIT TE ISHIT NE KETO MOMENTE?


Thashetheme39RINA832Thu Jun 24 2010, 18:14
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Cilet jane personat me te merzitshem per ju?


Thashetheme17ELTONI559Thu Jun 24 2010, 18:13
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN


Teme e Lire20ELTONI3041Thu Jun 24 2010, 18:10
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU


Teme e Lire10KLEA730Thu Jun 24 2010, 18:07
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  A..JENI..TE..DASHURUAR...


Teme e Lire9KLEA449Thu Jun 24 2010, 18:05
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Per ty cila esht gjeja me e shtrenjte ne bote ...


Teme e Lire3ELTONI537Thu Jun 24 2010, 18:05
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  kuijt do ti kerkonit falje ne keto momente


Teme e Lire6KLEA470Thu Jun 24 2010, 18:03
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  mjerimi i vajzave te bodrumeve


Koha e lire dhe shoqeria2Chrono_Crusade525Thu Jun 24 2010, 17:59
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  faleminderit, te lutem,me fal?!


Koha e lire dhe shoqeria40o.O_cv_O.o1450Thu Jun 24 2010, 17:57
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Koha e lire dhe shoqeria78KLEA1716Thu Jun 24 2010, 17:51
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  T ka marr malli t`i thuash dikujt "T dua"?


Teme e Lire27KLEA1390Tue Jun 22 2010, 22:53
aristogata Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN


Teme e Lire15ELTONI659Tue Jun 22 2010, 22:52
aristogata Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  THONI..NJE..FJAL.PER..VETEN..TUAJ


Teme e Lire15KLEA990Tue Jun 22 2010, 22:49
aristogata Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  KAM MALL PER ..........


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuri92ELTONI1474Tue Jun 22 2010, 22:47
aristogata Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  UN TE JAP PO TI?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Gjeagjeza & Lojra60RINA1547Tue Jun 22 2010, 22:47
aristogata Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  SIKURR......


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuri86RINA1723Tue Jun 22 2010, 22:46
aristogata Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  receta gatimi


Guzhina ne Shtepine tuaj11Chrono_Crusade7400Wed Jun 09 2010, 14:33
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ku do i kaloni pushimet kete vere


Koha e lire dhe shoqeria7ELTONI439Tue Jun 08 2010, 15:08
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  NJE PUTHJE.......


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Thashetheme97RINA1206Tue Jun 08 2010, 15:04
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....


Thashetheme34RINA484Tue Jun 08 2010, 15:03
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Cfar jeni duke par nga dritarja ose ballkoni juaj ne keto momente......?


Thashetheme32aristogata696Tue Jun 08 2010, 15:01
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  CA PO BENI NE KETO MOMENTE


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
Thashetheme227ELTONI4076Tue Jun 08 2010, 15:00
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  SHUM PUTHJE?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Thashetheme55RINA1021Tue Jun 08 2010, 14:59
Chrono_Crusade Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  PERSHKRUANI DITEN TUAJ


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
chit-chat76o.O_cv_O.o1763Sun Feb 21 2010, 21:59
aristogata Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  A KALOHET DITA NE INTERNET


chit-chat19POETI792Sun Feb 21 2010, 21:58
aristogata Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Duke menduar per ty...?


Dashuri33TIRONCJA878Sun Feb 21 2010, 21:57
aristogata Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  TI SIPER MEJE ??????


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
chit-chat156RINA2948Sun Feb 21 2010, 21:56
aristogata Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
chit-chat209RINA3828Mon Jan 25 2010, 01:45
it's me Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  GEZUAR NGA TONI


Teme e Lire7ELTONI642Thu Jan 07 2010, 03:03
ELTONI Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT


Anetaret19ELTONI11495Thu Jan 07 2010, 03:00
ELTONI Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  MIRMENGJES MIRDITA MIRMBREMA NATEN E MIRE


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuri99RINA1538Mon Jan 04 2010, 14:51
super_vip Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  UREJJ"""""?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
chit-chat109RINA2102Wed Dec 16 2009, 14:52
aristogata Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  ZBRIT NE RRADHE


chit-chat13ELTONI959Mon Nov 02 2009, 02:41
o.O_cv_O.o Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Cfare Mendoni Para Se Te Flini


Teme e Lire13Demon_Boy460Mon Nov 02 2009, 01:28
o.O_cv_O.o Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Shpreh ndjenjat e tua momentale me ikone


Teme e Lire27KLEA607Mon Nov 02 2009, 01:26
o.O_cv_O.o Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Sa i besoni botes virtuale?!


Teme e Lire9KLEA414Mon Nov 02 2009, 01:21
o.O_cv_O.o Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Koha e lire dhe shoqeria52KLEA930Sat Oct 03 2009, 10:55
o.O_cv_O.o Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht n krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Krce tek: