-Parajsajone-ForumGalleryKrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi (`PARAJSAJONE-FORUM(`) Chat10

ŦŐŔМĨ РŔĴŚAĴŐŃĔ
Shiko mesazhet pa prgjigje
 

(*_*)Prezantohuni ne forum(*_*)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnj mesazh i ri

Prezantimet

PrezantimetKetu mund te prezantoheni mbasi jeni regjistruar ne forum,mund te shkruani dicka per veten atehere shkruaj ketu !
11365Sun Feb 13 2011, 16:53
Struga-Girl Prshhhhh Nga Struga :P
 (`PARAJSAJONE-FORUM(`) Empty
 

(*_*)Regullat e forumit(*_*)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnj mesazh i ri

Anetaret

AnetaretKetu mund te flisni per gjith anetaret,nese keni ndonje ankese atehere shkruani ketu !
Moderator: aristogata
591Thu Jan 07 2010, 03:00
ELTONI SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

-Rregullore e Parajsajone-

-Rregullore e Parajsajone-*Rregulloria e forumit*--(`)Parajsajone(`)
11Wed Dec 17 2008, 23:05
ELTONI RREGULLORJA NE FORUM
 (`PARAJSAJONE-FORUM(`) Empty
 

(*_*)Shkenca(*_*)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnj mesazh i ri

Teologjia

TeologjiaTeologjia eshte shkence e mendjes njerezore e aplikuar mbi Zotin. Eshte nje studim sistematik dhe racional i fese dhe influencave te saj. Ateistet mund te komentojne ne menyren e tyre arsyen perse nuk besojne ne zot. Ideja e te jetuarit si ZOT.
13Wed Mar 04 2009, 00:54
baubau Roboti kamarier i cili bisedon me klienta dhe ka aftsi t prcakton peshn e objekteve
Asnj mesazh i ri

Trupi dhe shendeti

Trupi dhe shendetiKetu mund te shkruani informacione te ndryshme ne lidhje me shendetin !
635Sat Aug 15 2009, 15:31
aristogata Informacione mbi shendetin........
Asnj mesazh i ri

Jeta Rreth Nesh

Jeta Rreth NeshMendova te hap nje teme qe ka lidhje me shpendet dhe kafshet,shtepiake apo te egra.Gjithkush mund te sjelli pervojat e veta ne lidhje me shpendet apo kafshet qe mbajne ne shtepi.
1257Tue Mar 17 2009, 01:49
baubau Martesat M T Shkurtra T Yjeve E VIPAVE T Ekranit
 (`PARAJSAJONE-FORUM(`) Empty
 

(*_*)Arti &FEJA(*_*)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnj mesazh i ri

Guzhina ne Shtepine tuaj

Guzhina ne Shtepine tuaj
528Fri Mar 18 2011, 15:31
Chrono_Crusade Foto embelsirash
Asnj mesazh i ri

ARTI & KULTURA

ARTI & KULTURA
514Thu Apr 30 2009, 00:26
o.O_cv_O.o HIMNI KOMBETAR
Asnj mesazh i ri

Arti Figurativ

Arti Figurativ
26Fri Feb 08 2013, 00:04
Chrono_Crusade kush eshte ajo qe e ben nje veper artistike te persosur
Asnj mesazh i ri

Muzika

Muzika
288Fri Feb 08 2013, 00:08
Chrono_Crusade Pershendetje per ...
Asnj mesazh i ri

Moda & Estetike

Moda & Estetike
416Tue Mar 17 2009, 01:44
baubau Cila ngjyr u shkon buzve t mia???
 (`PARAJSAJONE-FORUM(`) Empty
 

(*_*)Letersia & Poezia(*_*)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnj mesazh i ri

Gjuhesia

Gjuhesia
1013Thu Apr 30 2009, 00:04
o.O_cv_O.o _LETERSIA__Pavarsise
Asnj mesazh i ri

Historia Shqipetare

Historia Shqipetare
514Thu Apr 30 2009, 00:08
o.O_cv_O.o HISTORIA E SHQIPERIS--NEN SUNDIMIN OSMAN
Asnj mesazh i ri

Historia Boterore

Historia Boterore
510Mon Mar 30 2009, 21:59
KLEA pse fundi i botes do jete viti 2012
Asnj mesazh i ri

Kultura kombetare&boterore

Kultura kombetare&boterore
14Wed Mar 04 2009, 17:58
baubau A JENI JU RACISTA??
 (`PARAJSAJONE-FORUM(`) Empty
 

(*_*)DASHURI(*_*)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnj mesazh i ri

Dashuri

DashuriKetu mund te shkruani dicka per dashurine
521421Sat Oct 29 2016, 23:48
Chrono_Crusade vargje te lira
Asnj mesazh i ri

Koha e lire dhe shoqeria

Koha e lire dhe shoqeria
28690Thu Feb 07 2013, 00:43
Chrono_Crusade KAM..MALL...PER
Asnj mesazh i ri

Dashuri & Pasion

Dashuri & Pasion
553Thu Jun 24 2010, 18:34
Chrono_Crusade Ado kishit deshire me bo sex me nje njeri pa e njohur mire
 (`PARAJSAJONE-FORUM(`) Empty
 

(*_*)Humor dhe barsaleta(*_*)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnj mesazh i ri

Teme e Lire

Teme e Lire
42415Thu Jun 24 2010, 18:10
Chrono_Crusade PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN
Asnj mesazh i ri

Thashetheme

Thashetheme
251305Thu Jun 24 2010, 18:21
Chrono_Crusade KA PAK VEND PER MUA APO TE RI NE KEMBE
Asnj mesazh i ri

Kendi i Femijeve

Kendi i Femijeve
220Wed Sep 30 2009, 16:03
Demon_Boy KUSH ISHIM TE VEGJEL
Asnj mesazh i ri

Gjeagjeza & Lojra

Gjeagjeza & LojraVetem gjeagjeza te vjetera dhe te reja mund te na shkruani ketu !
5245Tue Jun 22 2010, 22:47
aristogata UN TE JAP  PO TI?
Asnj mesazh i ri

chit-chat

chit-chat
441721Tue Sep 21 2010, 16:31
anxhela pyetje   pergjigje?
Asnj mesazh i ri

Lojra Fjalesh

Lojra Fjalesh
00Mon Nov 02 2009, 02:41
o.O_cv_O.o ZBRIT NE RRADHE
 (`PARAJSAJONE-FORUM(`) Empty
 

(*_*)Sporti(*_*)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnj mesazh i ri

SPORTI

SPORTI
38Sun Mar 15 2009, 11:47
baubau MADHESHTIA E BRAZILIT
Asnj mesazh i ri

Rregullorja e Sporteve

Rregullorja e Sporteve
12Sun Mar 15 2009, 11:48
baubau Kreshnik Qato shpallet kampion bote
Asnj mesazh i ri

Lajme Sportive

Lajme Sportive
00
 (`PARAJSAJONE-FORUM(`) Empty
 

(*_*)Filmat(*_*)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnj mesazh i ri

Filmat

Filmat
119Tue Mar 17 2009, 02:02
baubau filma te ndryshem
 (`PARAJSAJONE-FORUM(`) Empty
 

(*_*)Bota Shpirterore(*_*)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnj mesazh i ri

Besimtare Mysliman

Besimtare Mysliman
00
 (`PARAJSAJONE-FORUM(`) Empty
 

(*_*)Bota E Informatikes(*_*)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnj mesazh i ri

Programe Kompjuterike

Programe Kompjuterike
00
Asnj mesazh i ri

Sisteme Operative

Sisteme Operative
00
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

KOSHI

KOSHI
00
 (`PARAJSAJONE-FORUM(`) Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush sht n linj
Kush sht n linjAntart e ktij forumi kan postuar 6831 artikuj
Forumi ka 172 antar t regjistruar
Antari m i ri jeton kurti
1 Prdorues n Linj: 0 antar 0 t fshehur 1 vizitor
Rekord i prdoruesve n linj ishte 17 m Tue Aug 01 2017, 19:43

Antart t regjistruar Asnj
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe t rejaMesazhe t rejaAsnj mesazh i riAsnj mesazh i ri  Forumi sht KyurForumi sht Kyur