Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
-Parajsajone-ForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimirealiteti jone si ju duket Chat10

 

 realiteti jone si ju duket

Shko poshtë 
+6
noone_rec
Alb_Dex
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
Albanian
ELTONI
Chrono_Crusade
10 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSun Jul 13 2008, 16:58

keni takuar ndonje njeri jashte chatit ? si ju eshte dukur ne krahasim me chatin?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
׺°”˜ INFO ”°º×
׺°”˜ INFO ”°º×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSun Jul 13 2008, 17:00

po kam takuar me realitetin njesoj eshte si ta njohesh nje njeri ketu ashtu e gjen dhe me mbrapa realitetit Suspect
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSun Jul 13 2008, 17:02

po po aman jo te gjiteh mos harro Very Happy e paske provu me duket edhe ti heeeeeeeee qe ma ben surratin ashtu Very Happy ca lale jane njelloj amna ca jane upupupupupupu nene moj Very Happy affraid king affraid affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
׺°”˜ INFO ”°º×
׺°”˜ INFO ”°º×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSun Jul 13 2008, 21:00

PO JANE DHE ASHTU PO SHYQYR ZOTIT DERI TANI SKA DALE ASNJI BOSTON Razz Very Happy affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://parajsajone.com
Musafir
Vizitor




realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSun Jul 13 2008, 22:32

blero sa e pakuptushme Shocked Shocked Shocked qe je mi po ti boje pytejen tamom thuj

keni takuar ndonje qe keni njoft ne chat ne jeten reale dhe si ju esht dukur ne krahasim me jeten ne chat se 895679876 her e lexova deri sa e kuptova

jo fatkeqesisht nuk kam takuar se nuk kam me shum se 3muaj qe frekuentoj chatet

gjithsesi kam gjetur dashurin e jetes time DADIN I love you I love you I love you I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albanian

Albanian


Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSun Jul 13 2008, 23:11

Une ska takuar askend
Mbrapsht në krye Shko poshtë
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockMon Jul 14 2008, 00:38

[b]EH PYETJE E BUKUR KJO LAL!!!KEMI TAKUAR NJEREZ,FLAS PER VETE PO JO TE GJITH JAN TE SINQERTE NE CHAT,SHUM NDRYSHIME KA.........E KOM NGA PROVOJA HAHHAHA BLERO PSH TY TKAM NJOFT KTU TKAM TAKU PO TI AKOMA SE DI KUSH JAM UN HAHAHAHA
PUCI PUCI
EDHE MOS BO KSHU GABIMESH ME PYT KSHU GJONASH SE TYE RRALLE NJEREZ JAN ATA QE TREGOHEN TAMAM NE CHAT
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor




realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockMon Jul 14 2008, 11:28

<<DaDdYs>> shkruajti:
[b]EH PYETJE E BUKUR KJO LAL!!!KEMI TAKUAR NJEREZ,FLAS PER VETE PO JO TE GJITH JAN TE SINQERTE NE CHAT,SHUM NDRYSHIME KA.........E KOM NGA PROVOJA HAHHAHA BLERO PSH TY TKAM NJOFT KTU TKAM TAKU PO TI AKOMA SE DI KUSH JAM UN HAHAHAHA
PUCI PUCI
EDHE MOS BO KSHU GABIMESH ME PYT KSHU GJONASH SE TYE RRALLE NJEREZ JAN ATA QE TREGOHEN TAMAM NE CHAT
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

po ti ke raste qe nuk beso as veten o cun e lejemo me besu ne chat Sad Sad Sad Sad

pastaj kudo ka genjeshtra si jasht si brenda chatit edhe vet brenda familjes

do nuk do ti esht dicka qe e ke te servirur ne pjat te ftoht e theksoj te foht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockThu Jul 17 2008, 17:10

dadys po me lal qe te njof me duket se po perderisa me njef dhe ti po jo me ekte emer re shokoooooooo na hoqe mendjen per zotin Very Happy taniiiiiiiiii mos je gje nje cal..... ti se si ai po me dukesh aman fytyren sta njof pervec te hi5 lal Very Happy
sa per temeeeeeeeeen une kam njof ca edhe jo te gjithe jane njelloj jane me te urte jashte chatit me te mire me reale kuptut Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockThu Jul 17 2008, 17:14

uaaaaaaaaaaa ammi po ti me merr vesh nga guzhina kshu heeeeeeee Very Happy mire mire jo keq vetem se harrove nje gje motraaa Very Happy pjata mund te jete e ftote ka dale nga frigoriferi Very Happy aman gjella te pervelon se sa ka dale nga tenxherja te ben xhixh Embarassed kuptove
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockThu Jul 17 2008, 18:27

[quote="ammi"]
<<DaDdYs>> shkruajti:
[b]EH PYETJE E BUKUR KJO LAL!!!KEMI TAKUAR NJEREZ,FLAS PER VETE PO JO TE GJITH JAN TE SINQERTE NE CHAT,SHUM NDRYSHIME KA.........E KOM NGA PROVOJA HAHHAHA BLERO PSH TY TKAM NJOFT KTU TKAM TAKU PO TI AKOMA SE DI KUSH JAM UN HAHAHAHA
PUCI PUCI
EDHE MOS BO KSHU GABIMESH ME PYT KSHU GJONASH SE TYE RRALLE NJEREZ JAN ATA QE TREGOHEN TAMAM NE CHAT
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

po ti ke raste qe nuk beso as veten o cun e lejemo me besu ne chat Sad Sad Sad Sad

pastaj kudo ka genjeshtra si jasht si brenda chatit edhe vet brenda familjes

do nuk do ti esht dicka qe e ke te servirur ne pjat te ftoht e theksoj te foht[/quote

nga e nxorre kte ti qe un kam raste nuk besoj as veten???pastaj genjeshtra ka kudo po si ne chat nuk i gjen askund okkkkkkkk e nderuar zonjush
Mbrapsht në krye Shko poshtë
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockThu Jul 17 2008, 18:29

blero shkruajti:
uaaaaaaaaaaa ammi po ti me merr vesh nga guzhina kshu heeeeeeee Very Happy mire mire jo keq vetem se harrove nje gje motraaa Very Happy pjata mund te jete e ftote ka dale nga frigoriferi Very Happy aman gjella te pervelon se sa ka dale nga tenxherja te ben xhixh Embarassed kuptove


e di un ca thot ajo lal e ku e ka kuptimin po sado te jesh dhe vet i sinqerte ke te tjere qe ste tregohen dhe tallen me sinqeritetin tend e kam nga provoja kte prandaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor




realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockThu Jul 17 2008, 19:55

blero shkruajti:
uaaaaaaaaaaa ammi po ti me merr vesh nga guzhina kshu heeeeeeee Very Happy mire mire jo keq vetem se harrove nje gje motraaa Very Happy pjata mund te jete e ftote ka dale nga frigoriferi Very Happy aman gjella te pervelon se sa ka dale nga tenxherja te ben xhixh Embarassed kuptove

si fillim ishte shprehje metaforike dhe nuk dmth qe kjo esht mor apo nuk mor vesh nga kuzhina

e dyta po mor vesh nga kuzhina dhe jam amvise shum e mire

e treta e nderuar pjatat nuk rrin ne friorifer po ne dollapin e pjatave

e katerta gjella te jet sa te det e nxeht jom un ajo qe e fus te goja dhe e di kur ta fus dhe kur ta heq nuk vjen ajo te un pra nuk me ben dot te ashtequajtuern"xhixh" Embarassed kuptove motrushe jemi ne demokraci moj akoma me idet e kalbura te diktatures ju po cbeni moj amon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Alb_Dex
BOSS
BOSS
Alb_Dex


Numri i postimeve : 29
Age : 83
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 03:45

sa ke shkrujt mi dreq kush ka nerva me i lexu aty ca ke shkrujt ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor




realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 03:59

hahhahah schatz e di ti qe jom llapazone un geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 11:12

eeeeeeeeee ammi ketu ke te drejte sis ti je e demokracise aman une e kohes se diktatures jam ca me i bo shumica ketu kohes te xhaxhit jemi pastaj sa per shprehjen metaforike i kena mesu me pare ti e bere shprehje metaforike une hiperbolike sisi kaptove tani Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
Vizitor




realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 11:25

blero shkruajti:
eeeeeeeeee ammi ketu ke te drejte sis ti je e demokracise aman une e kohes se diktatures jam ca me i bo shumica ketu kohes te xhaxhit jemi pastaj sa per shprehjen metaforike i kena mesu me pare ti e bere shprehje metaforike une hiperbolike sisi kaptove tani Very Happy


hiperbolike ????????????????? ca po thu mi sis sa e dobet qe qeke ne letersi moj amon un jon rrit ne tok te huj dhe nuk ja kam iden figurave letrare dhe kur vjen puna qenkam me mire se ju qe beni shkolla shqipetare nuk pasha se ca hiperbolizove ti aty se hiperbolizim esht figure letrare e zmadhimit te nje dukurie apo nje sendi, per te vene ne pah nje qendrim te caktuar ndaj sendeve, veprimeve dhe dukurive po nejse

p.s. nuk ka shpehje hiperbolike pasi hiperbolizimi esht nje karakter i vetem pra e dashur dhe ne googel ajo qe beke copy paste pa lexu ca ka mern qeke ti etalon i ketyre e dashur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 12:24

eeeeeeeeee vallahi jam icik fare Very Happy po me mrie dobet se meson sesa mire edhe ske ce do te prish mendjen sme hyn ne xhep ne kete pune qe jam a me kaptove sis Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
Vizitor




realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 13:10

me vjen keq qe shpehesh kshu e dashur se fundja fundit as mu nuk me ka hy asnjeher ne xhep se i her isha per arkitekur tani jam per administrim bizenesi dhe nuk kam asnje lidhje me letersin po e bej thjesht per njohuri diplomatike kete qe kam pse simbas teje un qe jam e drejtuar ne shkenca ekzakte nuk dihet te shikojm fare se ca behet nga hitoria apo letersia???????????????? confused confused confused confused Shocked


disa gjera behen sa per te zgjeruar horizontin sis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 13:45

vater zemer se ne ca drejtime dhe sa deshire ke gjithsesi mendimi jot sdu te nderhy se llafi sjell llafin dhe me pas vjen ndonje shkulje flokesh kot Very Happy si dihet ca zben vaki mire sis Very Happy:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
Vizitor




realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 13:51

moj ti po ti qeke komplet ndyrshe moj nga cte paskam njohur pupuppupupuuu Sad

pse mi sis un te dija goc kopetente ty ti me thu ca terma shkulje flokesh thot po pse mi

ne po diskutojm uk po bej gje te keqe Crying or Very sad pastaj nuk ma do menja se do arsim deri aty se kur njeri hubet llogjiken kalon ne dushtrim force

Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 13:53

hahahahahahhahah ueeeeeeeeeeeeeee ammi e shef qe s ekape shakane sis nuk zihem me njeri une moj ti po perderisa po flasim realitet ja nje pike e realitetit psh keqkuptimet si te duket doli nje pike apo jo Very Happy bej shaka moj sis se na plase hahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
noone_rec
Anetar
Anetar
noone_rec


Numri i postimeve : 6
Age : 36
Location : Albania-Durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 14:04

booooooooooooooooooooooooooooo sa keni shkrujt ju ajde lexoi hahahahahahahahaha ik se u trasha fare pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff


hahhhahaahahahha po cke ti se ca shkruajm ne mer ti pergjigju pyetejs dhe pastaj te hidhemi ne ne sulm si rob pa pun qe jena
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor




realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 14:05

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral mendova se me verte Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 14:08

none o komshi po ti lexo nje llaf ne fillim nje llaf ne fund ri gaxhiu lezecem Very Happy ammi sis he mi se na qite bojen na bene rob tjeter Very Happy hahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
noone_rec
Anetar
Anetar
noone_rec


Numri i postimeve : 6
Age : 36
Location : Albania-Durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 14:16

po mi si jo komshieeeeeeeeeeeee nji llaf po nji llaf jo nji ndoshta thu tiii dhe sa per temen ja te kam taku ty hahahahahahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 14:19

po pra ketu tamam mire e the mu me ke taku realitet edhe una ty te kam nje borxh ri komshi Very Happy mos e harro Very Happy si thu ri do ikim ke dantja per vizite se i eshte shendosh gruja me duket ka shtu ca kile Razz Razz affraid affraid hihihihihi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
noone_rec
Anetar
Anetar
noone_rec


Numri i postimeve : 6
Age : 36
Location : Albania-Durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 14:27

po mi komshieee shkojm qy tani po me perpara ec ier te mu per vizit se kom ron ca kile hahahahahahaha pastaj ca borxhi me ke ti mu mi se se maj mend hahahahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ELTONI
׺°”˜ INFO ”°º×
׺°”˜ INFO ”°º×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 14:38

ehh une kom shume realitet po asigjo skom arrit deri tani as per i kafe sna kane ftu Sad Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Jul 18 2008, 14:40

Sad Sad eltoni Sad Sad te ftoj une pranon ti po mos i thuj nejriu mire Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSat Jul 19 2008, 01:44

blero shkruajti:
dadys po me lal qe te njof me duket se po perderisa me njef dhe ti po jo me ekte emer re shokoooooooo na hoqe mendjen per zotin Very Happy taniiiiiiiiii mos je gje nje cal..... ti se si ai po me dukesh aman fytyren sta njof pervec te hi5 lal Very Happy
sa per temeeeeeeeeen une kam njof ca edhe jo te gjithe jane njelloj jane me te urte jashte chatit me te mire me reale kuptut Very Happy

AI RI DREQ JAM AI PO CNE QE MKE PA TE HI5 TI MU EEE???KUSH TA KA DHON ADD TIME RI DREQ NCNCNC CA SBOHET KTEJ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSat Jul 19 2008, 11:34

<<DaDdYs>> shkruajti:
blero shkruajti:
dadys po me lal qe te njof me duket se po perderisa me njef dhe ti po jo me ekte emer re shokoooooooo na hoqe mendjen per zotin Very Happy taniiiiiiiiii mos je gje nje cal..... ti se si ai po me dukesh aman fytyren sta njof pervec te hi5 lal Very Happy
sa per temeeeeeeeeen une kam njof ca edhe jo te gjithe jane njelloj jane me te urte jashte chatit me te mire me reale kuptut Very Happy

AI RI DREQ JAM AI PO CNE QE MKE PA TE HI5 TI MU EEE???KUSH TA KA DHON ADD TIME RI DREQ NCNCNC CA SBOHET KTEJ
e kam pa vete ri xhike amon mos me rri shume me femra ri dreq ene tu fol tel se i bene leket celular ri te dalcin floket jarebi Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockThu Jul 31 2008, 15:28

blero ylli sle gje pa gjet dhe ti mo pupup cpaske qen,po aty mka nxjerr ky shoku jot toni ne foto un po flisja sa u hapa pak un toni faaaaap e shkrepi hahahaha jam hap pak si shum eee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockFri Aug 01 2008, 20:55

<<DaDdYs>> shkruajti:
blero ylli sle gje pa gjet dhe ti mo pupup cpaske qen,po aty mka nxjerr ky shoku jot toni ne foto un po flisja sa u hapa pak un toni faaaaap e shkrepi hahahaha jam hap pak si shum eee


hahahahahaahah eeeeeeeeeee ca jom une ca jom Very Happy je hap si vaji ne laker Very Happy lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSat Aug 02 2008, 01:50

HAHAH BLERO E DI LAL QE JAM HAP SHUM PO STE BO MIRE AS KJO E HAPMJA APO JO,PAPAP DREQ JE DREQ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSat Aug 02 2008, 10:36

<<DaDdYs>> shkruajti:
HAHAH BLERO E DI LAL QE JAM HAP SHUM PO STE BO MIRE AS KJO E HAPMJA APO JO,PAPAP DREQ JE DREQ

te them nje gje po mos i trego njeriu mire:D ato floket mo mi mbaj ulur ri ngreji pak perpjete se te shkojne me shume apo si ke dhe te zeza sit e lyme me boje amon:D:D lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSun Aug 03 2008, 11:35

blero shkruajti:
<<DaDdYs>> shkruajti:
HAHAH BLERO E DI LAL QE JAM HAP SHUM PO STE BO MIRE AS KJO E HAPMJA APO JO,PAPAP DREQ JE DREQ

te them nje gje po mos i trego njeriu mire:D ato floket mo mi mbaj ulur ri ngreji pak perpjete se te shkojne me shume apo si ke dhe te zeza sit e lyme me boje amon:D:D lol! lol!

Embarassed Embarassed A TE VDES UN PER TY SA MA KE BO QEFIN PO EDHE ME SKUQEME BONE EM TULP,PO TI JE FIKSU ME NJE DHE KUJTO SE I MBAJE FLOKET ULUR U?JO MI YLLI SE PERPJET I MBAJE SE DHE MEND E MIA ASHTU I KAM HAHAHAH.....FLOKET TE ZEZA {SHI HSI SA ME HIMESI I KA PA NCNCN} bounce bounce bounce bounce Razz Razz Razz Razz geek geek geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSun Aug 03 2008, 11:58

eeeeeeeeeeeeeeee i kam pa normal dukshin si te lyme ri dreq me boje Very Happy bien ne sy:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSun Aug 03 2008, 15:31

jom i bukur mooooooooo ske ca thu{hahahhahahha} a BERO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSun Aug 03 2008, 15:51

<<DaDdYs>> shkruajti:
jom i bukur mooooooooo ske ca thu{hahahhahahha} a BERO

\ jo vallahi skam ca them e kam qep gojen silent silent
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
Alb_Dex
BOSS
BOSS
Alb_Dex


Numri i postimeve : 29
Age : 83
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockSun Aug 03 2008, 19:50

affraid CAAAAAAA THEEEEEEEEEEE REEEEEEEEEEEEEE TI EDHE I BUKUR HAHA SHIKO PAK FOTON E ABIT HAHA NJESOJ SI ABI JE HAHA bounce bounce bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockMon Aug 04 2008, 00:17

blero shkruajti:
<<DaDdYs>> shkruajti:
jom i bukur mooooooooo ske ca thu{hahahhahahha} a BERO

\ jo vallahi skam ca them e kam qep gojen silent silent


Embarassed Embarassed Embarassed CME HYPI NJE VAP KUR LEXOVA KTE,,,,,,,,,,,,,UFFFFFFFFFF SA VAP KAM HAHHAH FLM YLLI DURRESIT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockMon Aug 04 2008, 00:18

albaner_mit_stolz shkruajti:
affraid CAAAAAAA THEEEEEEEEEEE REEEEEEEEEEEEEE TI EDHE I BUKUR HAHA SHIKO PAK FOTON E ABIT HAHA NJESOJ SI ABI JE HAHA bounce bounce bounce


JO TANI ME KE DETYRUAR KEQ FARE,IK TI MER O PUCRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DO ME FOL TI NCNCNCNC
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockMon Aug 04 2008, 17:18

ktu ja fute kor Razz Razz une sjom nga durrsi lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockTue Aug 05 2008, 01:12

vampirja shkruajti:
ktu ja fute kor Razz Razz une sjom nga durrsi lol! lol!



UUUUUUUUUU PO UN SDOJA TE NXIRRJA HORDHIQET RI XHIKE NCNCNCN MIRE PRA O YLLI KORCES{o korcare o hic fare apo jo} geek geek geek geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me


Numri i postimeve : 405
Age : 40
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockWed Aug 06 2008, 00:09

vampirja shkruajti:
keni takuar ndonje njeri jashte chatit ? si ju eshte dukur ne krahasim me chatin?


kam takur dike qe kam njohur ne virtualitet, (jo ne chat) dhe e kam shume shok, eshte po aq i vertet sa ne virtualitet. vertet nuk kam ndier zhgenjim qe e kam njohur.
po gjithesesi nuk me pelqen qe te takoj ata qe flas ne chat, ose ne forum, ndoshta ata qekam shume konfidenc po.ne chat pergjithesisht njerezit genjejne(dhe une e beje)kurse ne msn eshte me konfidenciale , duhet te jesh me i sinqert mendoj une.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://qiell-lirie.forum0.net
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockWed Aug 06 2008, 10:13

it's me shkruajti:
vampirja shkruajti:
keni takuar ndonje njeri jashte chatit ? si ju eshte dukur ne krahasim me chatin?


kam takur dike qe kam njohur ne virtualitet, (jo ne chat) dhe e kam shume shok, eshte po aq i vertet sa ne virtualitet. vertet nuk kam ndier zhgenjim qe e kam njohur.
po gjithesesi nuk me pelqen qe te takoj ata qe flas ne chat, ose ne forum, ndoshta ata qekam shume konfidenc po.ne chat pergjithesisht njerezit genjejne(dhe une e beje)kurse ne msn eshte me konfidenciale , duhet te jesh me i sinqert mendoj une.

ta mbeshtes mendimin cheers cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me


Numri i postimeve : 405
Age : 40
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockThu Aug 07 2008, 04:08

good girl vampirja.
vazhdo me mbeshtet gjithmon Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://qiell-lirie.forum0.net
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockThu Aug 07 2008, 15:59

it's me shkruajti:
good girl vampirja.
vazhdo me mbeshtet gjithmon Laughing Laughing
hihihihihihi What a Face ketu nderrova mendje jam kondra lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clockThu Aug 07 2008, 19:07

vampirja shkruajti:
it's me shkruajti:
good girl vampirja.
vazhdo me mbeshtet gjithmon Laughing Laughing
hihihihihihi What a Face ketu nderrova mendje jam kondra lol! lol!


ca e ke ate te qeshme ri xhike,ku e ke ble,po ca te mbeshtet ti aman,ti je nga fryn era riii lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





realiteti jone si ju duket Empty
MesazhTitulli: Re: realiteti jone si ju duket   realiteti jone si ju duket Icon_clock

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
realiteti jone si ju duket
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: Thashetheme-
Kërce tek: