Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
-Parajsajone-ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiqfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Chat10

 

 qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 42
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Empty
MesazhTitulli: qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi   qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Icon_clockMon Oct 20 2008, 23:35

cfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi te beni tani

Jeta ėshtė e mbushur me beteja e disfata, ne njė fare mėnyrė edhe te mibejtuarit ėshtė lufte. Si te rinj qe jemi nga ana tjetėr, kemi shumė dėshira, ambicje, endrra te parealizuara, premtime qe i kemi bėrė vetes (po qe s'i kemi mbajtur dot akoma), etj, etj. Dhe qe t'i besh endrrat realitet, qe te plotesosh dėshirat e tua, tė duhet te kalosh pėrmes gjithė atyre betejave, gropave, disfatave e situatave te vėshtira, besoj. Kjo ėshtė jeta fundja.



Cilat janė disa nga kėto dėshira apo endrra ne sirtar qe keni ju si te rinj qe s'i keni realizuar dot akoma por qe kerkoni t'i bėni realitet sa me pare, sa jeni akoma te rinj?! Dhe pse kini pikėrisht kėto dėshira?! Do te ishte interesante t'i hapnim e shpjegonim dėshirat dhe endrrat tona kėtu, kėshtu njohim edhe pak me mirė njėri-tjetrin, pelqimet tona dhe mundėsitė apo pėrpjekjet qe bėjmė ne pėr te plotėsuar pikėrisht kėto dėshira qe kemi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Empty
MesazhTitulli: Re: qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi   qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Icon_clockThu Oct 23 2008, 11:21

e bukur tema tonce. kur kam qene e vogel perhre kam enderruar qe ne kete moshe qe jam tani do isha rrotull neper bote, adhuroj udhetimin e gjate dhe urrej qendrimin ne nje vend per shume kohe. kam kaluar femijeri te keqe dhe deshira ime e vetme ishte qe te ikja nga cdo problem nga do hall nga cdo gje, ketu fillon gjithe rremuja Very Happy ne nej fare menyre deri diku eshte realizuar si deshire mbase jo ne ato permasa sac e kisha menduar dhe qe te them te drejten e deshiroj ende, adhuroj te udhetoj, gjithmone jam ne levizje 2 vjet ne nje vend 5 vjet ne nje vend tjeter 3 vjet ne nje vend tjeter per momentin ndodhem ne dr por se di per sa kohe do zjase. me nje fjale kam bere jete "cigane" do preferoja qe ikja jashte shqiperise per shume kohe por asnjehere si dihet si te rrokullis jeta kshu qe sve doern ne zjerr per asnjegje Neutral Neutral Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT


Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Empty
MesazhTitulli: Re: qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi   qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Icon_clockThu Oct 23 2008, 12:14

ehee un si e vogel qe jam akoma por ishallaaaa :446866: :446866: kete vit dmth 2009 iki perfundimisht jasht shtetit dheeee me realizohettttt cdo gje qe e enderroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Empty
MesazhTitulli: Re: qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi   qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Icon_clockSun Oct 26 2008, 11:28

te genjej familjen se kam bere ndonjehere kam qejf ta bej ihere te shof reagimin por jo tani icik em vone hihihihihihihi :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau


Numri i postimeve : 362
Age : 33
Registration date : 04/03/2009

qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Empty
MesazhTitulli: Re: qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi   qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Icon_clockSat Mar 14 2009, 21:28

po perse ore ju do ua them un:D:D:D:D:D:D
po sikur te ndiqet ky chat na F.B.I:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy


Numri i postimeve : 173
Age : 36
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Empty
MesazhTitulli: Re: qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi   qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Icon_clockThu Sep 24 2009, 09:17

Akoma Skam Provuar te Drogohem..nje Ekstrem..qe me tremb akoma ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.parajsajone.albanianforum.net
Sponsored content





qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Empty
MesazhTitulli: Re: qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi   qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi Icon_clock

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
qfar nuk keni bere akoma si te rinje qe deshironi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» CILI ESHT OFENDIMI ME I MADH QE I KENI BERE DIKUJT ???...DHE OFENDIMI ME I KEQ QE KENI MARR???....
» CFAR DESHIRONI NE KTO MOMENTE....
» ca keni bo ju?????
» PERSONI..QE..JU..KENI..ME,,ME,,SHUM,,.BESIM
» ne..cfar..moshe...keni..ber ..per.her..te..par..seso

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: chit-chat-
Kėrce tek: