Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
-Parajsajone-ForumGalleryKrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Chat10

 

 ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT

Shko posht 
5 posters
AutoriMesazh
ELTONI
׺ INFO
׺ INFO
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 41
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockMon Oct 20 2008, 22:00

Per cdo ankese per moderatorat e chatit ju lutem na shkruani ketu.

Po ashtu edhe nqs ju doni te shkruani dicka te mire per moderatorat e chatit athere mund ta shkruani ketu.

Rregullat besoj se dihen.. ju lutem sjelluni mire dhe do gjeni mire..

JU RIKUJTOJME JO DALLIME RACIALE, JO FETARE, JO PARTIAKE, JO SEXUALE FALIMINDERIT PER MIREKUPTIMIN, ARGETIM SA ME TE KENSHEM DHE JO :3333: :898998:
Mbrapsht n krye Shko posht
http://parajsajone.com
baubau
BOSS
BOSS
baubau


Numri i postimeve : 362
Age : 33
Registration date : 04/03/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockWed Mar 04 2009, 00:53

un so u regjistrova skam filluar na ankesat akoma:D:D:D:D:D
Mbrapsht n krye Shko posht
o.O_cv_O.o
WebMaster
WebMaster
o.O_cv_O.o


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockThu Mar 05 2009, 22:34

o bau mos pac kurr :66829:
Mbrapsht n krye Shko posht
baubau
BOSS
BOSS
baubau


Numri i postimeve : 362
Age : 33
Registration date : 04/03/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockSun Mar 08 2009, 11:08

a ate nuk edi un varet na moderatoret:D:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht n krye Shko posht
o.O_cv_O.o
WebMaster
WebMaster
o.O_cv_O.o


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockWed Mar 18 2009, 00:47

jan te mir ta siguroj un hahahahaha
Mbrapsht n krye Shko posht
baubau
BOSS
BOSS
baubau


Numri i postimeve : 362
Age : 33
Registration date : 04/03/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockWed Mar 18 2009, 21:17

po ti cossa nuova po mburr veten tani:D:D:D:D
edhe na thua ne ti mos te mburrim se u rriten veshet:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht n krye Shko posht
o.O_cv_O.o
WebMaster
WebMaster
o.O_cv_O.o


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockFri Mar 20 2009, 02:25

ore poc un thash jan ore joo jam ncncnc :4269:
Mbrapsht n krye Shko posht
baubau
BOSS
BOSS
baubau


Numri i postimeve : 362
Age : 33
Registration date : 04/03/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockFri Mar 20 2009, 15:43

po ti pagure car je nuk je admin:D:D:D:D:D:D:D:D
meduket se te ze dhe ty apo jo:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht n krye Shko posht
ELTONI
׺ INFO
׺ INFO
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 41
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockSat Mar 21 2009, 01:36

Sna dhate nje birre :816: :816: Neutral
Mbrapsht n krye Shko posht
http://parajsajone.com
o.O_cv_O.o
WebMaster
WebMaster
o.O_cv_O.o


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockSat Mar 21 2009, 02:25

o bauuu dhe un admin jam po un e thash ne pergjithesi qe jemiii ore poc se sjam modest jo :4269:
Mbrapsht n krye Shko posht
baubau
BOSS
BOSS
baubau


Numri i postimeve : 362
Age : 33
Registration date : 04/03/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockSat Mar 21 2009, 18:44

e ti vetem me ke trem mua cossa nuova :66829: :66829: :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht n krye Shko posht
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshteNumri i postimeve : 60
Age : 32
Registration date : 16/03/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockSun Mar 22 2009, 20:39

sakm ankesa as sygjerime per mu cdo gje mir eshte :444456: :444456:
Mbrapsht n krye Shko posht
ELTONI
׺ INFO
׺ INFO
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 41
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockSun Mar 22 2009, 22:04

gentiana shkruajti:
sakm ankesa as sygjerime per mu cdo gje mir eshte :444456: :444456:
Po nese je mire ti dhe ne mire jemi :7777: :66: Very Happy Very Happy
Mbrapsht n krye Shko posht
http://parajsajone.com
baubau
BOSS
BOSS
baubau


Numri i postimeve : 362
Age : 33
Registration date : 04/03/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockMon Mar 23 2009, 16:31

un kam ankesa na cossa nuova me thot poc
kaq:D:D:D:D:D:DD:
Mbrapsht n krye Shko posht
*Emogirl*
VIP
VIP
*Emogirl*


Numri i postimeve : 91
Age : 33
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockMon Mar 23 2009, 17:05

MODERATORET E CHATIT JAN SI SHPIRTTTTT :0124: :0124: ......SIDOMOS *EMOGIRL* :66829: ....AHAHHAHAH
Mbrapsht n krye Shko posht
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshteNumri i postimeve : 60
Age : 32
Registration date : 16/03/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockTue Mar 24 2009, 00:45

ska ankesa se nuk ka moderator me te mir :666458: :666458: :444456: :444456:
Mbrapsht n krye Shko posht
baubau
BOSS
BOSS
baubau


Numri i postimeve : 362
Age : 33
Registration date : 04/03/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockTue Mar 24 2009, 16:52

te mir jan te mir
Mbrapsht n krye Shko posht
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshteNumri i postimeve : 60
Age : 32
Registration date : 16/03/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockTue Mar 24 2009, 17:21

po te mir duken o bau bau :66: :66: :7777: :878:
Mbrapsht n krye Shko posht
*Emogirl*
VIP
VIP
*Emogirl*


Numri i postimeve : 91
Age : 33
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockTue Mar 24 2009, 17:21

EHHHH.....SI SHIPRTTTTTT JANNNN..... :0124: :0124:
Mbrapsht n krye Shko posht
baubau
BOSS
BOSS
baubau


Numri i postimeve : 362
Age : 33
Registration date : 04/03/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockTue Mar 24 2009, 22:35

e mua cossa nuova me thot poc me ofendon
car ti besh me gjen te vogel e me ofendon poci:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht n krye Shko posht
o.O_cv_O.o
WebMaster
WebMaster
o.O_cv_O.o


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockThu Mar 26 2009, 01:20

e pse ankhesh ti?ncncnc mir ore se sju flas me jo :545: :545:
Mbrapsht n krye Shko posht
baubau
BOSS
BOSS
baubau


Numri i postimeve : 362
Age : 33
Registration date : 04/03/2009

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockThu Sep 24 2009, 19:51

ore forumin te mir e keni po moderatoret i keni pak mendje medhenj
prandaj jam larguar dhe un nga forumi.
kljm te gjith....
Mbrapsht n krye Shko posht
o.O_cv_O.o
WebMaster
WebMaster
o.O_cv_O.o


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clockFri Sep 25 2009, 17:31

me ke moderator e ke o bau se un jam admin ktu :66829: :66829:
Mbrapsht n krye Shko posht
Sponsored content

ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Empty
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT Icon_clock

Mbrapsht n krye Shko posht
 
ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» lajmerime, ankesa dhe falenderime

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
 :: (*_*)Regullat e forumit(*_*) :: Anetaret-
Krce tek: