Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
-Parajsajone-ForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiNJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Chat10

 

 NJE VIT SHKOLLOR I MBARE

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
RINA
BOSS
BOSS
RINA


Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockTue Sep 23 2008, 14:27

Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockTue Sep 23 2008, 15:02

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin Neutral se na cmendi spo fillon per qamet ishalla na ec mbare kete vit Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockTue Sep 23 2008, 15:20

SUKSESE ATYRE QE KAN FILLUAR DHE ATYRE QE DO FILLOJNE,1 VIT I MBARE ISHALLA TI VAMPIRE PO MESOVE DO TE ECI MBARE OK Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
RINA
BOSS
BOSS
RINA


Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockTue Sep 23 2008, 15:20

DHE UN UROJ TE GJITH QE JAN NE SHKOLLE NJE VIT I MBARE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT


Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockTue Sep 23 2008, 15:51

weeeeee un kam fillu shkoll qe ne 1 shtatorrrrrrr dhe ishalla me hec mbar si e kam fillu cheers cheers cheers cheers edhe te tjerve ashtu i uroj vit te mbar shkollorrrrrr Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockFri Sep 26 2008, 11:37

<<DaDdYs>> shkruajti:
SUKSESE ATYRE QE KAN FILLUAR DHE ATYRE QE DO FILLOJNE,1 VIT I MBARE ISHALLA TI VAMPIRE PO MESOVE DO TE ECI MBARE OK Very Happy Very Happy

une mesoj ri dreq ueeeeeeeeeee na fulliqi ky Suspect
po them ishalla me ec mbare se do ngelem pa pune pastaj riiiiiiiiii se eshte icik shkolle e keqe ajo qe jam pyet kabriolene xhike Embarassed


hajd nje vit i mbare per te gjithe ne lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
RINA
BOSS
BOSS
RINA


Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockFri Sep 26 2008, 11:43

DHE MESONI MOR DERA SE DO NGELENI NE KLASE HAHAHAHAHA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockFri Sep 26 2008, 15:49

vampirja shkruajti:
<<DaDdYs>> shkruajti:
SUKSESE ATYRE QE KAN FILLUAR DHE ATYRE QE DO FILLOJNE,1 VIT I MBARE ISHALLA TI VAMPIRE PO MESOVE DO TE ECI MBARE OK Very Happy Very Happy

une mesoj ri dreq ueeeeeeeeeee na fulliqi ky Suspect
po them ishalla me ec mbare se do ngelem pa pune pastaj riiiiiiiiii se eshte icik shkolle e keqe ajo qe jam pyet kabriolene xhike Embarassed

hajd nje vit i mbare per te gjithe ne lol!
XHIKE STE TAHSH QE NUK MESON,NUK TE AKUZOVA PSE KEQKUPTOHESH TI EE,PASTAJ PA PUNE DO NGELESH TI E DI UN,SKA PUNE PER TY...........SA PER SISTEMIN E SHKOLLES TUAJ UN E DI SHUM MIRE SI E KENI,PUNE KA NESE E MABRONI MIRE SEPSE TI E DI QE JENI BREZI I PARE QE DILNI APO JO? rendeer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockFri Sep 26 2008, 19:03

xhike ku e di ti qe do ngelem pa pune une heeeeeeeeeeeeee:( luaj vendit s eme more me qafe e dreq se do vi te ti pastaj te jetoj Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSat Sep 27 2008, 00:31

vampirja shkruajti:
xhike ku e di ti qe do ngelem pa pune une heeeeeeeeeeeeee:( luaj vendit s eme more me qafe e dreq se do vi te ti pastaj te jetoj Sad

PO E DI UN SE ME ATE SURRAT QE KE STE MER KUSH NE PUN TY HAHAHA VETEM PO BERE OPERACION HAHAHAHA DRITTTTTT O ZOT MO SE TKAM YLL TE KAM HAHAH PUC.....EJ DO GJESH PUN DO GJESH{qyqa me hyri frika se te vje ne shpi kjo te ze deren} Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSat Sep 27 2008, 10:58

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
xhike ku e di ti qe do ngelem pa pune une heeeeeeeeeeeeee:( luaj vendit s eme more me qafe e dreq se do vi te ti pastaj te jetoj Sad

PO E DI UN SE ME ATE SURRAT QE KE STE MER KUSH NE PUN TY HAHAHA VETEM PO BERE OPERACION HAHAHAHA DRITTTTTT O ZOT MO SE TKAM YLL TE KAM HAHAH PUC.....EJ DO GJESH PUN DO GJESH{qyqa me hyri frika se te vje ne shpi kjo te ze deren} Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


eeeeeeeeeeeee ca ka surrati im heeeeeeeeeeeeeeee Shocked jo po si i joti pastaj tullumbac : clown Razz ik se ste du mo Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSat Sep 27 2008, 10:59

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
xhike ku e di ti qe do ngelem pa pune une heeeeeeeeeeeeee:( luaj vendit s eme more me qafe e dreq se do vi te ti pastaj te jetoj Sad

PO E DI UN SE ME ATE SURRAT QE KE STE MER KUSH NE PUN TY HAHAHA VETEM PO BERE OPERACION HAHAHAHA DRITTTTTT O ZOT MO SE TKAM YLL TE KAM HAHAH PUC.....EJ DO GJESH PUN DO GJESH{qyqa me hyri frika se te vje ne shpi kjo te ze deren} Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


eeeeeeeeeeeee ca ka surrati im heeeeeeeeeeeeeeee Shocked jo po si i joti pastaj tullumbac : clown Razz ik se ste du mo Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSat Sep 27 2008, 12:27

eeeeeeeeeeeee ca ka surrati im heeeeeeeeeeeeeeee Shocked jo po si i joti pastaj tullumbac : clown Razz ik se ste du mo Twisted Evil

PO TE KAM YLL PRA TAHSH MOS MI BEJ TURIT ASHTU SE TE SHIKOJ JE GJITH NERVA HAHAHA.ME DO TI EM DO SE E DI UN Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSat Sep 27 2008, 12:45

muahhhhhhhhhhhhhhhh pra Like a Star @ heaven
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSat Sep 27 2008, 12:49

vampirja shkruajti:
muahhhhhhhhhhhhhhhh pra Like a Star @ heaven

OLEEEEEEEEEEEE E MASHTROVA HAHA PUC PUCCCCC
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSat Sep 27 2008, 16:19

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
muahhhhhhhhhhhhhhhh pra Like a Star @ heaven

OLEEEEEEEEEEEE E MASHTROVA HAHA PUC PUCCCCC

oooooooooooo mashtruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus Twisted Evil Twisted Evil ik ri mashtrus i keq alien
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSat Sep 27 2008, 17:32

vampirja shkruajti:
<> shkruajti:
vampirja shkruajti:
muahhhhhhhhhhhhhhhh pra Like a Star @ heaven

OLEEEEEEEEEEEE E MASHTROVA HAHA PUC PUCCCCC

oooooooooooo mashtruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus Twisted Evil Twisted Evil ik ri mashtrus i keq alien

HAHAHHAHAH JO RI SE BEJ SHAKA HAHAHAHAHA TY TKAM YLL UN TKAM MASHTRU ME KOH HAHAHA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSat Sep 27 2008, 18:30

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
<> shkruajti:
vampirja shkruajti:
muahhhhhhhhhhhhhhhh pra Like a Star @ heaven

OLEEEEEEEEEEEE E MASHTROVA HAHA PUC PUCCCCC

oooooooooooo mashtruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus Twisted Evil Twisted Evil ik ri mashtrus i keq alien

HAHAHHAHAH JO RI SE BEJ SHAKA HAHAHAHAHA TY TKAM YLL UN TKAM MASHTRU ME KOH HAHAHA

weeeeeeeee ca mashtrusi ik sbesoj me ty une apapapapapap si je ti Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSat Sep 27 2008, 22:48

EDHE PER DICKA TE KAM MASHTRU PO DO E MESOSH ME KALIMIN E KOHES HAHAHAHA PUCCCCCCCCCC....VAMPIRE Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSun Sep 28 2008, 10:49

<<DaDdYs>> shkruajti:
EDHE PER DICKA TE KAM MASHTRU PO DO E MESOSH ME KALIMIN E KOHES HAHAHAHA PUCCCCCCCCCC....VAMPIRE Very Happy Very Happy Very Happy

Shocked Shocked Shocked e zeza ca shoku Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ec ma thuaj pv per ca me ke mashtruar se si ke me punet mire me mua Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad edhe une qe te kam xhan sa bukur ma shperblen hallall Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT


Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSun Sep 28 2008, 12:33

kush mashtron ketu eeeeeeeeeee se do jua pres veshet :tong affraid affraid affraid ue: tongue tongue tongue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSun Sep 28 2008, 12:46

struga-girl shkruajti:
kush mashtron ketu eeeeeeeeeee se do jua pres veshet :tong affraid affraid affraid ue: tongue tongue tongue

struga ja ky broth jot dhe shoku im bashke me mashtron ky mi sme do fare Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT


Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSun Sep 28 2008, 19:21

brooooooooooo mos e mashtro gocen se ste kam me xhan No No No affraid affraid affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockThu Oct 02 2008, 15:25

engjelli shkruajti:
<> shkruajti:
EDHE PER DICKA TE KAM MASHTRU PO DO E MESOSH ME KALIMIN E KOHES HAHAHAHA PUCCCCCCCCCC....VAMPIRE Very Happy Very Happy Very Happy

Shocked Shocked Shocked e zeza ca shoku Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ec ma thuaj pv per ca me ke mashtruar se si ke me punet mire me mua Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad edhe une qe te kam xhan sa bukur ma shperblen hallall Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

hahahahhahah po kush te tha qe ste kam xhan pa???po pak mi lal tkam mashtru jo shum hahahha puc puc pa zarar eshte Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockThu Oct 02 2008, 15:26

struga-girl shkruajti:
kush mashtron ketu eeeeeeeeeee se do jua pres veshet :tong affraid affraid affraid ue: tongue tongue tongue

sis un jo per vete!!nuk di te mashtroj un hahahahha genjen ajo se ti e di ca broth ke apo jo?? puc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockThu Oct 02 2008, 15:27

struga-girl shkruajti:
brooooooooooo mos e mashtro gocen se ste kam me xhan No No No affraid affraid affraid

sissssss edhe ti ma fute??hallall ti i beson ksaj dhe si beso broth eeeee ska gje jo Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockThu Oct 02 2008, 19:32

struga mu em beso jo ketij mi se jane te keqij cunat booooooooooo si jane te rrejne me nje karamele te rrejne :p lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockWed Oct 08 2008, 01:00

eklips shkruajti:
struga mu em beso jo ketij mi se jane te keqij cunat booooooooooo si jane te rrejne me nje karamele te rrejne :p lol!

SE KUR DO E QEPESH NDONJEHER TI SE DI UN PO ISHALLA PO TE VIN MEND SHPEJT :929: :929: :929:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockWed Oct 08 2008, 16:08

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
eklips shkruajti:
struga mu em beso jo ketij mi se jane te keqij cunat booooooooooo si jane te rrejne me nje karamele te rrejne :p lol!

SE KUR DO E QEPESH NDONJEHER TI SE DI UN PO ISHALLA PO TE VIN MEND SHPEJT :929: :929: :929:

aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me gjuajti :186: do te mbyyyyyyyyyyyyyys xhike do te mbys me te pucura hihihihihi s eme dru smerr vesh ti :1986: :1986: :1986:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockWed Oct 08 2008, 22:08

aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me gjuajti :186: do te mbyyyyyyyyyyyyyys xhike do te mbys me te pucura hihihihihi s eme dru smerr vesh ti :1986: :1986: :1986:

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

:4478: :4478: :4478: MU ME DO KJO URRAAAAAAAAAA :1986:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockThu Oct 09 2008, 17:05

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me gjuajti :186: do te mbyyyyyyyyyyyyyys xhike do te mbys me te pucura hihihihihi s eme dru smerr vesh ti :1986: :1986: :1986:

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

:4478: :4478: :4478: MU ME DO KJO URRAAAAAAAAAA :1986:

te du mer poc te du po mos e thuj kaq hapur ne publik se na nxorre namin majmun Embarassed Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockWed Oct 15 2008, 01:19

:8871: :8871: ca ke ri se vet the un vetem vulen i vura pastaj pse te flliqa un??pse shits kanacesh jam un qe u flliqe ti eeeeeeeeeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockWed Oct 15 2008, 16:42

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
:8871: :8871: ca ke ri se vet the un vetem vulen i vura pastaj pse te flliqa un??pse shits kanacesh jam un qe u flliqe ti eeeeeeeeeee

te du ri dreq te du Embarassed Embarassed po mos e nxirr kaq hapur se mos na del ndonjera xiloze dhe po na :898998: amon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockMon Oct 20 2008, 04:04

cke ri ti me dynjan se ste vret kush jo se ktu fol lirshem un hahahahah tani thau te du eee edhe gja gjetre justifikim se heren tjeter the na flliqe ncncncn :7897: :7897:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockMon Oct 20 2008, 18:33

jo ri poc jo s eme cmende boooooooooooo cme ka gjet me kete mu te gjoren :39698: :39698:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cð§ãÑØvã_O.o°


Numri i postimeve : 1579
Age : 35
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockFri Oct 24 2008, 17:30

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ca te ka gjet ri??po mos e perjeto kaq keq mi lal po veji vizen dhe kaq ske pse thau cme ka gjet pffffffffffff
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSun Oct 26 2008, 11:21

nje pershendetje per te gjiteh ata qe jane ne bankat e shkolles dalcin mire me mesime dhe mos flini ne klase si puna ime :66829: :66829: :0124:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockFri Oct 31 2008, 14:50

STUDENTET, TE PAINFORMUAR PER PROCESIN E BOLONJES

TIRANË, 5 PRILL- Megjithese viti akademik eshte duke perfunduar, studentet e viteve te para ku eshte implementuar Karta e Bolonjes nuk kane asnje lloj informacioni per menyren se si zbatohet ajo. E vetmja gje qe kane mesuar deri sot, per 9 muaj, eshte ndryshimi i viteve te shkollimit i cili nga 4 vjet eshte bere 3 dhe nje vit apo dy vite eshte masteri, e ndare kjo sipas fakulteteve.
Po keshtu ne fillim te ketij viti akademik studentet jane informuar nga pedagoget e tyre se menyra e vleresimit do te behet ne baze te krediteve dhe kjo me pas do te konvertohet ne nota. Por deri sot studentet nuk e dine se sa kredite kane marre, pasi per te pervetesuar nje lende dhe qe te quhet kalues duhet te kete marre tre kredite.


Studentet: Nuk e njohim procesin e Bolonjes

Fakultete te ndryshme, sic eshte ai i Inxhinerise Elektronike kane tre vjet qe kane futur Karten e Bolonjes, studentet ndjekin leksionet dhe seminaret ne te njejten mneyre ashtu si edhe vitet e kaluara. E vetmja gje qe kane kuptuar deri tani eshte se nuk e dine se c'do te bejne vitet e tjera pasi kete vit diplomohen duke perfunduar kete fakultet. "Futja e Kartes se Bolonjes per ne ka qene nje program i pastudiuar mire pasi aktualisht jemi ne vitin e fundit dhe hasem veshtiresi se c'do te bente rektorati me ne dhe e vetmja zgjidhje ishte qe edhe ne te vazhdonion studimet ashtu si edhe vitet qe kane qene para nesh vetem duke u marre parasysh mesatarja e ketyre tre viteve.

Edhe vete pedagoget nuk dine se cfare sqarimesh te na japin pasi ka shume probleme qe hasen gjate rruges dhe nuk eshte vetem menyra se si ne do te diplomohemi", shprehet Luiza Jaupi, studente e vitit te trete ne Fakultetin e Inxhinierise Elektronike.
Po keshtu, i njejti problem per mungesen e informacionit eshte edhe ne vitet e para te ketij universiteti ku studentet dine qe i vetmi ndryshim i bere eshte ndryshimi i kohes se studimit nga tre vite shkolle me nje program te ngjeshur mesimesh dhe dy vite qe do te jene per thellimin e njohurive, masteri.

Kurse persa u perket menyrave te tjera te zbatimit te kasaj karte, ashtu si eshte edhe sot ne vendet e tjera, keta studente nuk kane asnje lloj informacioni. "Dime qe eshte vetem 3+2 dhe asnje gje tjeter pervec kesaj. Edhe pedagoget vete jane te painformuar dhe nuk dine se cfare sqarimesh te na japin, kurse ne ate pak informacion e kemi per menyren se si zbatohet ky proces dhe kete e kemi marre nepermjet medias dhe ky informacion eshte si zbatohet ne vendet e e tjera te botes. E vetmja gje qe jemi interesuar dhe na eshte sqaruar ka qene ne lidhje me provimet qe duhet te marrim gjate nje viti per te mos qene mbetes", shprehet Aurora Mullaj, studente e vitit te pare ne degen e Inxhinerise Elektrike.

Po keshtu edhe ne Fakultetin e Shkencave Sociale, ku nga vete studentet e viteve te kaluara eshte kerkuar implementimi i kesaj karte, ka nje informacion fare te paket se si do te vazhdohet gjate viteve te ardhshme, ndersa per kete vit cdo proces mesimor po mbyllet ashtu si ka qene edhe gjate viteve te kaluara.

Ajo qe eshte me shqetesuese gjate ketyre muajve te fundit eshte se si do te njoftohen studentet per kreditet e marra pasi nuk eshte percaktuar asnje rregull deri me sot se kush do i shperndaje keto kredite. "Ne fillim te vitit, pedagoget na kane sqaruar se menyra e vleresimit do te jete me kredite dhe per te marre nje provim cdo student duhet te marre tre kredite, me pas keto kredite do te kalojne ne note dhe keshtu behet vleresimi. Por provimet qe kemi zhvilluar gjate semestrit te pare kane qene vetem me nota, ashtu si edhe vitet e kaluara", shprehet Nertila, studente e vitit te pare ne degen e Shkencave Politike.

Pedagoget: Nuk ka organizim per Karten e Bolonjes

Pervec studenteve, ne te njejten menyre shprehen edhe pedagoget te cilet ndonese pranojne se kane nje lloj informacioni i cili edhe mund te percillet tek studentet, nga ana tjeter nuk ka asnje lloj organizimi nga fakultetet per ate qe duhet te dine studentet. Keshtu, nje pedagog ndonese ka bere vleresimin per studentin dhe ka paraqitur kreditet e tij ne sekretari, nuk dihet forma e shperndarjes se ketyre krediteve dhe kjo ka bere qe vleresimi i provimeve te behet me nota, ashtu si ka qene edhe gjate viteve te kaluara.

"Problemi nuk eshte se sa te informuar jane pedagoget pasi nje pedagog mund te jete tejet i informuar, pra mund te dije gjithcka per Karten e Bolonjes, por problemi qendron ne gjera te tjera qe nuk funksionojne. Keshtu, problem eshte per kreditet qe duhet te marre nje student, ndonese ai i ka marre te gjitha kreditet e nevojshme te vleresimit nuk eshte percaktuar menyra e shperndarjes se tyre, keshtu do te jete vete studenti ai qe duhet te pyese per kreditet ne sekretari, do te jene sekretaret ato qe do te kaloje emrat neper klasa apo shperndarja e ketyre krediteve do te behet me zarfa.

Kjo eshte shume shqetesuese per ne keto kohe, pasi po afrojne edhe provimet e dyta ndaj ajo qe mund te themi me siguri persa i perket Kartes se Bolonjes eshte se kete vit eshte bere vetem ndryshimi i viteve te shkollimit i cili ka kaluar nga kater vite ne tre", shprehet Fisamedin Ferraj, pedagog i Shkencave Politike.

Ne perfundim te ketij viti akademik, te gjitha ato fakultete te cilat kane implementuar karten e Bolonjes prej tre vitesh dhe kete vit do te bejne laurimin e studenteve te pare te cilet jane perfshire ne kete proces, ende nuk kane percaktuar se cilat do te jene procedurat per te kaluar ne master, ndersa disa fakultete kane percaktuar noten mesatare deri ne shtate per te vazhduar keto studime.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau


Numri i postimeve : 362
Age : 33
Registration date : 04/03/2009

NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clockSat Mar 14 2009, 21:21

faleminderit:D:D:D:D:D:D:D
po un e kam len nuk shkoj me:D:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Empty
MesazhTitulli: Re: NJE VIT SHKOLLOR I MBARE   NJE VIT SHKOLLOR  I MBARE Icon_clock

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
NJE VIT SHKOLLOR I MBARE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: chit-chat-
Kërce tek: