Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
-Parajsajone-ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiRREGULLORJA NE FORUM Chat10

 

 RREGULLORJA NE FORUM

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 41
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

RREGULLORJA NE FORUM Empty
MesazhTitulli: RREGULLORJA NE FORUM   RREGULLORJA NE FORUM Icon_clockWed Dec 17 2008, 23:05

1- Regjistrimi ne kete forum eshte falas!Ne kete forum nuk do te lejohet sulmi ndaj Userave e tjere

2- Nuk lejohen Reklamat dhe pornografia te ndryshme ne faqen tone

3- Cdo postim duhet t'i permbahet temes perkatese, dhe cdo teme e re duhet te jete ne forumin perkates.Ne rast te kundert postimet do modifikohen ose fshihen nga stafi jone.

4- Te evitohet dublikimi temave. Perpara se te hapni nje teme te re, kontrolloni nese nje teme e ngjashme ekziston apo jo gje qe eshte e thjesht per tu lexuar.

5- Ndalohet perdorimi i fjalorit banal dhe ofendues. Thyerja e ketij rregulli do te sjelle paralajmerim per perjashtimin tuaj nga forumi jone.

6- Postimet me permbajtje raciste, ofendime krahinore, ekstremizem fetar ose ofendime fetare jane rreptesisht te ndaluara. Shkrime te tilla mund te cojne ne perjashtimin tuaj pa paralajmerim (perjashtohet rasti kur dy ose me shume antare qe njihen bejne shaka me njeri-tjetrin).

7- Pornografia ose publikimi i faqeve te tilla do te fshihen dhe autori tyre do te perjashtohet pa paralajmerim.

8- Moderatoret & Super Modernatoret kane te drejte te modifikojne apo fshijne cdo postim qe ata e shohin te arsyeshem duke u bazuar ne rregullore. Nese mendoni se postimi juaj eshte fshire apo modifikuar pa te drejte, duhet te ankoheni tek administratori ose tek tema perkatese. Ne rast te kundert nese sulmoni direkt nje anetar te Stafit, do te perjashtoheni pa paralajmerim.

9- Admini drejtues i ketij Forumi nuk mban asnje pergjegjesi per temat e hapura nga anetaret e tij, por do te nderhyje dhe veproje sa me shpejt kur keto tema jane ne kundershtim me rregulloren.

10- Rregullat e mesiperme mund te ndryshohen ne cdo cast nga stafi i ketij Forumi, prandaj jeni te lutur qe ta lexoni here pas here kete rregullore ju flm dhe uroj te kenaqeni ketu....

***Ju urojme te kaloni disa caste te kendshme ne Shoqerine tone***
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://parajsajone.com
 
RREGULLORJA NE FORUM
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Regullat e forumit(*_*) :: -Rregullore e Parajsajone--
Kėrce tek: