Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
-Parajsajone-ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiIntervist Dashurie Chat10

 

 Intervist Dashurie

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI


Numri i postimeve : 670
Age : 41
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

Intervist Dashurie Empty
MesazhTitulli: Intervist Dashurie   Intervist Dashurie Icon_clockMon Oct 20 2008, 23:38

Intervista Dashurie

Ju Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me tė shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim tė shkurter....

1. Cfar ėshtė dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund tė me thuash 3 arsye pėr tė dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja tė ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet tė beje njė femer/mashkull qe ti tė cmendesh pas tij/saj?
7. ėshtė me e thjeshte tė duash, apo tė lejosh dike tė tė doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. tė kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
11. Je ne gjendje tė perjetosh njė histori dashurie pa qene nevoja tė besh seks?
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet tė kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne tė njejten kohė?
18. Ke dashuruar njė person edhe ke deshiruar njė tjeter?
19. Mendon se ėshtė e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet tė jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon pėr tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin njė lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe tė ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje tė beje qe mos tė humbisje personin qe do?
30. Ne njė lidhje cfar vendi ze besimi?
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
32. Mendon se ne dashuri ėshtė gjithmone njeri qe dashuron me shumė se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe tė ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh tė gjitheve pėr dashurine tende, apo me mirė tė jeshe i/e rezervuar?
37. Si do ishte personi ideal pėr ty?

I mirepres pergjigjet tuaja .


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Mon Mar 16 2009, 23:09, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade


Numri i postimeve : 1654
Age : 36
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

Intervist Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: Intervist Dashurie   Intervist Dashurie Icon_clockWed Oct 22 2008, 11:59

1- ndjenje
2- po
3- jo ska arsye per te dashuruar ndodh dhe kaq
4-jo
5-para tu amor
6-se di ji vetvetja dhe ki autoritet
7-te lejosh dike tjetri nuk komnadohet ndersa vetja po
8-poooo
9-se di
10-varet nga cfare iken ne disa situata po psh nese i iken grindjeve
11-po
12-se di
13-te dyja
14-po
15-ishte fjala zyrtarisht? jo
16-po
17-po
18-po
19-po eshte madje shume
20-jo
21-deri diku po
22-gje e ulet
23-them se po
24-jo
25- sjam dakord qe te jete dicka normale
26-shkaqe te ndryshme, humbje pasjoni ke partneri, humbje respekti, tundim ndaj tjetrit etj etj etj
27-jo
28-sbesoj
29-gjithcka qe lejohet (loje te ndershme dmth)
30-per mua te 2
31-ferr dhe parajse
32-po
33-se di them se po , per mua po
34-jo gjithcka
35-po madje shume thjesht sepse smund tju pergjigjesha njelloj
36-me personat qe ndjen me afer dhe ke besim pse jo?
37-skerkoj ideal as e kam menduar ndonjehre, thjesht kam kerkuar dike qe te me doje dhe respektoje asgje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau


Numri i postimeve : 362
Age : 33
Registration date : 04/03/2009

Intervist Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: Intervist Dashurie   Intervist Dashurie Icon_clockSun Mar 08 2009, 14:22

69 sa mir:DD:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me


Numri i postimeve : 405
Age : 39
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

Intervist Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: Intervist Dashurie   Intervist Dashurie Icon_clockThu Mar 19 2009, 23:39

1. Cfar ėshtė dashuria?----STERVITJE NDENJASH
2. Ke dashuruar ndonjeher?--PO NJE HERE
3. Mund tė me thuash 3 arsye pėr tė dashuruar?----KENAQESI, NEVOJ, DESHIRE
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja tė ndryshosh asgje?----PSE DUHET TE NDRYSHOJ?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?---MI SEGUNDO INTENTO(REINALDO PEREZ)
6. Cfar duhet tė beje njė femer/mashkull qe ti tė cmendesh pas tij/saj?-----TE FLUTUROJ Very Happy
7. ėshtė me e thjeshte tė duash, apo tė lejosh dike tė tė doje?--TE LEJOSH TE TE DUAN
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?--PO
9. tė kan tradhetuar ndonjeher?--NDOSHTA, UNE SE DI TE PAKTEN
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?--PO, SHUME HERE PO
11. Je ne gjendje tė perjetosh njė histori dashurie pa qene nevoja tė besh seks?--PO, E VESHTIRE KA QENE POR KA QENE
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?---JO ESHTE DESHIRE SEKSUALE JO DASHURI
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?--LIND PA DASHJE
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet tė kufizohesh ne lirine tende?-----DUHET TE PERSHTATESH JO TE KUFIZOHESH
15. Je i/e fejuar?----PO
16. i/e dashuruar?--PO
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne tė njejten kohė?--JO
18. Ke dashuruar njė person edhe ke deshiruar njė tjeter?--JO
19. Mendon se ėshtė e mundur kjo gje?--BESOJ SE PO, PASJONI LIND NGA HORMONET, DASHURIA NGA NDJENJAT.
20. Beson ne dashurin e perjetshme?--JO, NE FAKT NUK BESOJ NE DASHURI FARE
21. Beson se dashuria duhet tė jete se sben reciproke?----JO, NE DASHURI NJERI DASHURON ME SHUME
22. Cfar mendon pėr tradhetine?--SHKATERRIMI I DASHURISE
23. Mendon se ajo i jep fundin njė lidhje?--NE SHUMICEN E PO,POR JO DOMOSDOSHMERISHT
24. Do ta falje tradhetine?---NUK BESOJ, MGJTH KURRE MOS TE THEM KURRE (FILOZOFIA E JETES SIME)
25. Do ta pranoje si dicka normale?---JO NUKMENDOJ
26. Perse tradhetohet?--PER TE MBUSHUR NJE BOSHLLEK QE NDIHEN
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?--JO GJITHMON, GATI KURRE
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe tė ka tradhetuar?---DASHURIA NUK KUSHTEZOHET NGA TRADHETIA
29. Cfar do ishe ne gjendje tė beje qe mos tė humbisje personin qe do?---SE DI, NDOSHTA VARET NGA AJO QE DO TE MERRJA NE KEMBIM
30. Ne njė lidhje cfar vendi ze besimi?-----VENDIN E PARE
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?----PERPLASJE FLATRASH
32. Mendon se ne dashuri ėshtė gjithmone njeri qe dashuron me shumė se tjetri?--NUK KA DY NJEREZ QE DASHUROJNE NJESOJ, DHE NE TE NJEJTEN MENYRE
33. Egzistojne dashuri ne distance?----PO, EKZISTON
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?--JO GJITHCKA
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe tė ka dashur?---PO, PA DASHJE
36. Mendon se duhet tu tregosh tė gjitheve pėr dashurine tende, apo me mirė tė jeshe i/e rezervuar?---DASHURIA ESHTE DICKA PERSONALE, DUA TE NGELET E TILLE
37. Si do ishte personi ideal pėr ty?---IDEALJA NUK EKZISTON, PER KETE ARSYE SE MENDOJ KURRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://qiell-lirie.forum0.net
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy


Numri i postimeve : 173
Age : 35
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

Intervist Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: Intervist Dashurie   Intervist Dashurie Icon_clockWed Sep 30 2009, 15:50

1. Cfar ėshtė dashuria?....Nje Ndjenje e forteee...qe sna len te marrim fryme..
2. Ke dashuruar ndonjeher?...Sigurisht dhe ka qene nje prej ndjenjave me te pastra qe kam ndjer ne jeten time
3. Mund tė me thuash 3 arsye pėr tė dashuruar?....1 nuk i shpeton dot 2 eshte gjeja me e bukur ne bote dhe e 3 te jesh i dashuruar do te thote te ndjehesh shume shume mire
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja tė ndryshosh asgje?...sigurisht....
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?.......tek Filmi The Notebook-Lost Without You... Very Happy Very Happy Very Happy
6. Cfar duhet tė beje njė femer/mashkull qe ti tė cmendesh pas tij/saj?....asgje thjeshte te jete vetevetja.....
7. ėshtė me e thjeshte tė duash, apo tė lejosh dike tė tė doje?..... te dyja jane te veshtira...por me mire te dua dike ...
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?........Sigurisht.....
9. tė kan tradhetuar ndonjeher?.....po me kane tradhetuar....
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?.....se besoj jo jo ....ai qe iken Humbet...
11. Je ne gjendje tė perjetosh njė histori dashurie pa qene nevoja tė besh seks?....se di ..ne d ote mundja....
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?...jo vetem me seks...jo ...se nje Dashuri nuk eshte vetem Seksi ...
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?.......Kerkohet....dhe pastaj vjen vete ngadale e ngadale..
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet tė kufizohesh ne lirine tende?..jo Aspak...ska perse....
15. Je i/e fejuar?..Jo
16. i/e dashuruar?...PO
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne tė njejten kohė?...po me ka ndodhur....
18. Ke dashuruar njė person edhe ke deshiruar njė tjeter?...kete se di dhe ndoshta...
19. Mendon se ėshtė e mundur kjo gje?..dhe mund te jete...co gje eshte e mundur
20. Beson ne dashurin e perjetshme?...Besoj...
21. Beson se dashuria duhet tė jete se sben reciproke?...jo se besoj
22. Cfar mendon pėr tradhetine?...nje gje te cilen se FAL KUREE
23. Mendon se ajo i jep fundin njė lidhje?..Sigurisht.....
24. Do ta falje tradhetine?...JO KURRE
25. Do ta pranoje si dicka normale?...Aspak....
26. Perse tradhetohet?....Sepse mendon se ajo/ai ste ploteson kushtet...
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?...Fiton gjithmone por sot me shume po Humbet...
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe tė ka tradhetuar?...Jo Se Besoj..se do te mundja dot...
29. Cfar do ishe ne gjendje tė beje qe mos tė humbisje personin qe do?...Gjithcka....
30. Ne njė lidhje cfar vendi ze besimi?...Te 1...
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?...Dicka qe e Dua dhe jam shume i kenaqur qe me ka prek kjo ndjenje...
32. Mendon se ne dashuri ėshtė gjithmone njeri qe dashuron me shumė se tjetri?...po ...njeri dahuron me shume se tjetri...
33. Egzistojne dashuri ne distance?...Po dhe po e perjtoj ..
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?..Jo Gjithcka...
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe tė ka dashur?......Ndoshta pa Kuptuar dhe e ditur...
36. Mendon se duhet tu tregosh tė gjitheve pėr dashurine tende, apo me mirė tė jeshe i/e rezervuar?.....me mire i rezervuar...
37. Si do ishte personi ideal pėr ty?....Nje Njeri i Thjeshte...dhe pa shume komplikime...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.parajsajone.albanianforum.net
Sponsored content

Intervist Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: Intervist Dashurie   Intervist Dashurie Icon_clock

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Intervist Dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Poezi dashurie(pa lidhje)
» Tregim Dashurije:~*~Nje Histori Dashurie Shume e H
» KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: