-Parajsajone-ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiHOROSKOPI Chat10

Horoskopi Ditor i mundesuar nga Horoskopi Shqip, Albanian Daily Horoscope

Parashikimi i horoskopit ditor shfaqet me poshte per te gjitha shenjat e horoskopit. Mos harroni se horoskopi ditor reflekton vetem diten e parashikimit dhe jo nje perjudhe me te gjere. Per nje parashikim me te gjere ju lutemi shikoni tek horoskopi mujor sic edhe tek horoskopi vjetor - horoskopi 2009

Horoskopi pėr ditėn e m?rkur? - 25/03/2009
shenja
Akrepi
pershkrimi
Edhe pse keni pregatitur gjithcka deri nė detajet mė minimale, dicka i ikėn kontrollit tuaj dhe bėhet si njė minė shumė e rrezikshme. Nuk do tė mjaftojnė netoda dhe inteligjenca, por do tė duhet edhe sensi praktik pėr tė pėrballuar tė papriturat. Mos e eksagjeroni me tė ėmbėlat.
shenja
Binjaket
pershkrimi
Keni tek Hėna te Ujori njė shok tė pamposhtur, qė do ju lejojė tė kaloni njė ditė tė bukur, vėrtet zbavitėse. Kthjelltėsia dhe durimi janė fjalėt me tė cilat duhet tė pėrballoni cdo lloj situate qė mund tė keni, duke sjellė qetėsi nė ambjentin tuaj. Po kaloni njė moment tė shkėlqyer nė dashuri.
shenja
Bricjapi
pershkrimi
Do tė jetė njė ditė e lėvizshme kjo e sotmja, mbi tė gjitha nė financat tuaja. Mendime te cuditshme dhe melankoli do tė vijnė nga njė takim me njė person qė ka pasur shumė vlerė pėr ju dikur. Bėni mirė pėr tė mirėn tuaj tė rrini larg historive tė komplikuara.
shenja
Dashi
pershkrimi
Akoma njė ditė drithėruese dhe e mbushur me surpriza, nė mėnyrė tė vecantė pėr sa i takon projekteve nė grup, ideve tė reja dhe diskutimeve. Tė shumta do tė jenė rastet pėr ti dhėnė drejtim dhe pėr tė rinovuar punėn dhe stilin e jetės. Duhet tė pėrfitoni nga kjo. Nė dashuri asnjė krizė nuk ju tremb mė.
shenja
Demi
pershkrimi
Njė mbrėmje e qetė, pėrpara televizorit edhe mund tė kalohet, por nėse keni refuzuar njė ftesė intriguese. atėherė ka dicka qė nuk shkon tek ju. Duke mbajtur qėndrime korrekte do arrini tė pėrballoni cdo lloj situate qė mund tė keni sot.
shenja
Gaforrja
pershkrimi
Raporti me kolegėt ka nevojė pėr kujdesje. Ka shumė gjėra qė mund tė bėni dhe nuk i bėni sot, pėr tė kontribuar nė njė klimė tė mirė nė punė. Falenderoni pėr ndihmėn qė ju jepet dhe mos kritikoni vetėm pėr njė gabim tė vogėl. Nėse koha juaj lejon bėni njė shėtitje nė natyrė.
shenja
Luani
pershkrimi
Lodhja fillon tė ndjehet dhe fiziku juaj ėshtė rėnduar jo pak. Jo tė gjitha lajmet janė tė kėndshme sot, njė lajm i ri do tė kėrkojė njė sqarim tė menjėhershėm, qė do tė ketė njė fund tė mirė. Nėse keni probleme me alergjitė, ajrosni shtėpinė herė pas here gjatė ditės, pėr tė evituar pluhurin e mbledhur.
shenja
Peshorja
pershkrimi
Mund tė mbėshteteni tek energjitė e mėdha, qė do tė japin frutet e tyre nėse do tė dini ti drejtoni drejt njė faze krijuese, duke mbajtur lart pėrqėndrimin. Qetėsia nė cift ėshtė e sigurt dhe nuk ka asgjė qė mund ta shqetėsojė.
shenja
Peshqit
pershkrimi
Do tė gjendeni pėrballė problemeve tė vogla, qė nuk krijojnė shqetėsime tė mėdha, por qė do tė bėnit mirė ti eleminonit. Jetoni njė moment sinjifikativ pėrsa i takon cėshtjeve tė zemrės. Largoni nga vetja atė qė nuk ju pėlqen.
shenja
Shigjetari
pershkrimi
Hėna tek Luani lehtėson tensionet dhe ju lejon tė pėrqėndroheni mbi atė qė keni mė shumė pėr zemėr, si njė miqėsi e vjetėr pak nė krizė. Mos kėrkoni shumė nga fiziku juaj, nėse nuk doni tė gjendeni nė njė moment shumė delikat. Humori i alternuar ju bėn tė pasigurt.
shenja
Ujori
pershkrimi
Hėna nė shenjėn tuaj ju ka dhėnė njė hap mė shumė, duke ushqyer krijimtarinė dhe duke ju dhuruar inspirime tė thella. Dashuri romantike ideale tė mėdha. Cdo gjė ecėn nė drejtimin e duhur, me besim, duke shkuar drejt rrjedhės sė jetės. Ditė ideale pėr trajtimet dhe pėrkujdesjet pėr kėmbėt.
shenja
Virgjeresha
pershkrimi
Plani dashuror ėshtė nė kėtė fazė i pastabilizuar. Analizoni objektivisht problemet dhe aktivizohuni pėr tė gjetur njė zgjidhje. Duke eleminuar frikat qė ju pengojnė tė hapeni marrėdhėnia juaj do tė bėjė pėrpara.